Як перевірити наявність інтернету.

Не завжди є можливість в системному треї подивитися, активно чи підключення до інтернету. Однак існують інші способи, які надаються операційною системою.
Інструкція
1
Перш за все перевірте, чи підключені всі кабелі до комп'ютера, так як частою причиною збою інтернету є відсутність фізичного підключення. Якщо все гаразд, то потрібно перевіряти в операційній системі. Зайдіть в «Мій комп'ютер». Далі перейдіть по вкладці «Мережеве оточення». В даному пункті відображаються всі з'єднання, які маються на персональному комп'ютері.
2
Наприклад, у вас модем Білайн. У «Мережному оточенні» буде відображена інформація про підключене модемі. І якщо з'єднання активно, буде написано щось типу «Включено» або «Активно». Також можна скористатися допомогою «Диспетчера завдань», який в режимі реального часу відображає всі процеси, запущені на комп'ютері, а також всі активні сполуки і швидкість передачі. Натисніть клавіші Alt + Ctrl + Delete.
3
Перед вами з'явиться невелике вікно, в якому буде список запущених процесів. Перейдіть по вкладці «Мережа». З'явиться графік, в якому будуть покази всі з'єднання, що здійснюються на комп'ютері. Внизу відображається швидкість з'єднання на момент використання.
4
Для більш наочного відображення швидкості з'єднання, а також перегляду всього трафіку використовується спеціальне програмне забезпечення, тобто Firewall. Ви завжди зможете переглядати відлік трафіку, як вихідного, так і вхідного. Також варто відзначити, що дані утиліти блокують всі небажані сполуки, що здійснюються на комп'ютері через браузери або інші програми для роботи з інтернетом. Додатково використовуйте антивірусне ПЗ, щоб захистити свій ПК від шкідливих програм. Як правило, для надійного захисту використовується одночасно і антивірус, і firewall.