Як знайти роботу газу. Як змінюється обсяг газу.

Робота газу здійснюється при зміні його обсягу. Саме при зміні обсягу газу приходять в рух вузли теплових двигунів, будь то двигун внутрішнього згоряння або куля в стволі рушниці. При різних процесах робота газу обчислюється по-різному.
Вам знадобиться
  • - манометр;
  • - термометр.
Інструкція
1
Якщо робота газу здійснюється при изобарном процесі (при постійному тиску), то для того щоб знайти роботу газу на манометра, виміряйте тиск газу . Після цього заміряйте його обсяг перед виконанням роботи і після. Знайдіть зміна обсягу газу , віднявши від кінцевого значення початкова. Після цього знайдіть добуток тиску газу на зміну його обсягу. Це і буде робота газу при постійному тиску A = p •? V.
2
Для ідеального газу обчислити роботу при постійному тиску можна, застосувавши рівняння Клапейрона-Менделєєва. Знайдіть роботу газу , помноживши його масу на число 8,31 (універсальну газову постійну) і зміна температури при виконанні роботи. Результат поділіть на молярну масу газу A = m • R •? T/M. При розрахунках враховуйте те, що якщо робота виконується газом (він розширюється), то вона позитивна. Якщо ж робота виконується над газом (його стискають сторонні сили), то робота негативна.
3
Якщо робота виконує при ізотермічному розширенні (коли температура постійна), дізнайтеся зміна обсягу газу і значення його температури. Для того щоб знайти роботу газу , помножте його масу на число 8,31 (універсальну газову постійну) і температуру при виконанні роботи. Результат поділіть на молярну масу газу . Вийшло число помножте на логарифм натуральний зі ставлення кінцевого і початкового обсягів газу A = m • R • T • ln (V2/V1)/M.
4
У загальному випадку, щоб знайти роботу газу візьміть інтеграл з функції тиску за об'ємом. Межі інтеграла - від початкового до кінцевого об'єму? PdV. Якщо є графік газового процесу в координатах (V, p), як правило, він являє собою пряму лінію, знайдіть площа трапеції обмеженою з боків лініями перпендикулярними осі Vв точках V1 і V2, знизу віссю V, а зверху графіком функції. У складніших випадках шукається площа криволінійної трапеції.
Корисна порада
Якщо обсяг газу не змінюється, робота їм не виконується.
Багато безробітних місяцями безуспішно шукають сферу докладання своїх сил. Їх проблема в тому, що вони підходять до пошуку роботи хаотично, що не систематизуючи свої знання та дії. А діяти треба по строгого плану.
Інструкція
1
Остаточно визначитеся, чим ви хотіли зайнятися. Добре, якщо ви вибрали затребувану професію ще в технікумі або університеті. Набагато складніше знайти роботодавця, який запропонує саме вам вакантне місце, якщо у вашій професії велика конкуренція. В такому випадку необхідно спочатку закінчити курси по тій спеціальності, яка в даний момент затребувана. Станом на літо 2011 року найбільш потрібними професіями вважаються продавці-консультанти, менеджери з продажу, водії, програмісти, бухгалтери та інженери.
2
Складіть резюме. Воно має бути чітко структурованим, містити інформацію про ваші контактних даних, про отримані спеціальності, про колишніх місцях роботи, про ваших уміннях і навичках. Останнім двом пунктам чомусь не видаляється ту увагу, яку повинна приділятися. А адже багато менеджерів по персоналу в першу чергу звертають увагу на резюме тих кандидатів, які легко навчаються, комунікабельні, не конфліктні і налаштовані на перспективу. Втім, бажано мати кілька варіантів резюме, в кожному з яких варто робити упор на різних якостях.
3
Шукайте роботу скрізь. Найпростіший спосіб - кинути клич серед рідних і друзів. Ваші заступники знають вас і представляють, чи зможете ви працювати у тих, кому вони вас порекомендують. А їх рекомендація стане вагомим аргументом на вашу користь. Головна проблема, з якою ви можете зіткнутися - низька мотивація знайомих. З одного боку ви можете зіпсувати їх репутацію в разі несумлінного виконання обов'язків, з іншого боку, витрачати свій особистий час на пошук роботи для вас ніхто не хоче.
4
Інший варіант - пошук вакансій по газеті/інтернет-журналу. Гідність такого способу в доступі до великої кількості вакансій, які оновлюються дуже часто.
5
Третій варіант пошуку роботи - розіслати своє резюме електронною поштою/факсом або принести резюме особисто в цікавить вас підприємство. Спосіб досить ефективний. Найпростіше розсилати своє резюме електронною поштою, але тут є шанс, що ваш лист потрапить в спам.
6
Четвертий спосіб - пошук через агентство по кадрам. Недолік у тому, що за роботу агентства потрібно платити і не завжди воно запропонує те, що влаштує і вас і роботодавця. Хоча агентство, безумовно, краще, ніж державна біржа праці.
Зверніть увагу
Робіть це кілька разів на день, база постійно поповнюється. Чим активніше ви будете, тим швидше знайдете хорошу роботу. Не забудьте повідомити про пошук роботи друзям і знайомим. «Сарафанне радіо» досі відмінно працює. І якщо ви дійсно хороший фахівець, підходяща робота знайдеться дуже швидко. Як знайти швидко хорошу роботу -.
Корисна порада
Як і де краще шукати, щоб знайти швидко добре оплачувану роботу? Так буває. Ви працювали, працювали, звикли до колективу. Ви полюбили, взаємною любов'ю, свою роботу. І потім, в один із жахливих днів, дізналися, що вас звільняють. Може, і ви «постаралися»: спізнилися на роботу, а начальству, природно, це дуже не сподобалося. А, може, у вашого начальника просто не було настрою, потрібно було на когось позлитися, і ви теж не мовчали.