Як поставити нестандартний шаблон.

Сайтобудування розвивається з часом все швидше і швидше, при цьому впроваджуються різні технології, що дозволяють спростити деяку роботу. Багато користувачів при установці будь-яких движка хочуть змінити стандартний шаблон на інший.
Інструкція
1
Насамперед подумайте над встановлюваним движком. Як показує практика, найбільш обширний варіант присутній у DLE. Встановіть всі файли, які потрібні для повноцінної роботи. Далі зайдіть в головну панель адміністратора, ввівши логін і пароль, які були зареєстровані вами при установці движка. Щоб встановити новий шаблон , потрібно знайти його в інтернеті або створити самостійно.
2
Якщо ви будете створювати який-небудь шаблон самостійно, вам потрібно спочатку в графічному редакторі провести всі основні настройки, тобто повністю продумати і описати майбутній шаблон сайта. Також не забувайте, що в подальшому вам доведеться зайнятися версткою, щоб шаблон нормально увійшов у простір сайту, тобто при відображенні в браузері все виглядало коректно, без будь-яких помилок.
3
Можете також подивитися шаблон и в інтернеті. На даний момент часу такого добра повно, головне - вибрати для себе найбільш підходящий. Однак не забувайте про те, що на всі матеріали в інтернеті є авторські права. Як тільки шаблон буде готовий, дайте йому назву англійською мовою. Далі зайдіть на хостинг, де знаходиться ваш сайт, і помістіть новий шаблон в папку templates. Щоб він був застосований за замовчуванням, потрібно зробити деякі налаштування в системі адміністратора.
4
Зайдіть в панель адміністратора, ввівши достовірні дані. Далі зайдіть у вкладку «Налаштування системи». Перед вами з'являться основні параметри сайту, які можна змінювати на свій розсуд. Знайдіть параметр «Шаблон сайту за замовчуванням» і виберіть там свій шаблон , який був завантажений у відповідну папку. Не забудьте зберегти всі зміни, які були зроблені. Далі перезапустите браузер і перегляньте новий шаблон .