Як налаштувати інтернет через інтернет-роутер. Як підключити до роутера два комп'ютера.

Практично в кожному будинку зараз є комп'ютер та інтернет. І коли комп'ютерів декілька, а інтернет-канал один, виникає питання, як розділити цей канал на кілька машин. Для цього застосовуються роутери. Цей пристрій допоможе вам підключитися до інтернету з будь-якої кількості комп'ютерів у вашому домі.
Інструкція
1
Щоб налаштувати інтернет через інтернет-роутер, перш за все, визначитеся, яким чином ваші комп'ютери буду підключені до роутера. Для ноутбука оптимальним буде підключення по бездротовій мережі, а для настільного ПК - Ethernet (дротова мережа).
2
Простягніть кабель до комп'ютерів з провідний мережею. Якщо всі наявні у вас комп'ютери будуть підключені по бездротовій мережі - на час настройки підключіть один з комп'ютерів до роутера за допомогою кабелю. У разі використання декількох комп'ютерів з проводовим підключенням - придбайте і встановіть Ethernet-свіч з потрібною кількістю портів. Встановіть драйвери мережевої плати комп'ютера, якщо це необхідно.
3
Підключіть кабель від локальної мережі провайдера або ADSL-модему до гнізда WAN роутера, а кабель, підключений до свічу або мережевої карти комп'ютера - до гнізда LAN. При цьому повинні засвітитися контрольні лампи на панелі роутера.
4
Перейдіть до комп'ютера, підключеного до роутера. Уточніть з документації до роутера використовуваний ним внутрішній адресу для доступу до панелі управління, а також логін і пароль для управління роутером.
5
Відкрийте в будь-якому інтернет-браузері IP-адреса панелі управління (найчастіше це 192.168.0.1), введіть за запитом системи логін і пароль. Перейдіть в розділ «PPPоE» або «PPtP» (в залежності від наданого провайдером типу підключення), і створіть в ньому нове підключення, вказавши видані вам провайдером логін і пароль для підключення до інтернету.
6
Після цього перейдіть у вкладку «NAT», і встановіть галочку навпроти підмережі 192.168.0.0/255.255.255.0 або ж створіть подібну запис і активуйте її - це залежить від типу роутера. На цьому настройка проводового підключення закінчена.
7
При необхідності налаштувати інтернет через інтернет-роутер для бездротових комп'ютерів, після зазначених вище дій перейдіть в розділ «WLAN» панелі управління і встановіть галочку «Активувати WI-FI».
8
Введіть унікальну назву для вашої бездротової мережі і натисніть «генерувати ключ WPA». Збережіть отриманий ключ в текстовий файл і застосуйте налаштування роутера. Після цього не забудьте змінити заводський логін і пароль. Для закінчення настройки бездротового з'єднання створіть високошвидкісне підключення на комп'ютері, вказавши назву бездротової мережі і ключ WPA.