Як пом'якшити воду для миття волосся. митті волосся талої водою.

Багато косметологи застерігають від миття волосся жорсткої водопровідної водою, оскільки солі, що містяться в такій воді, погано впливають на шкіру голови і волосся и. Втім, існує декілька поширених способів пом'якшення води в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - лимонний сік;
  • - лляне насіння;
  • - столовий оцет.
Інструкція
1
Один з досить відомих способів пом'якшення води - виморожування. Для обробки води цим способом візьміть кілька пластикових пляшок, налийте в них воду і помістіть пляшки в морозильну камеру.
2
Щойно товщина льоду на стінках пляшок досягне двох сантиметрів, вийміть пляшки і вилийте з них воду , яка не встигла замерзнути. Коли залишився на стінках лід розтане, можете використовувати талу воду для ополіскування волосся. Таку ж воду рекомендують використовувати для вмивання.
3
Інший спосіб приготувати талу воду полягає в заморожуванні води і видаленні з льоду непрозорою середній частині. Весь інший лід можна розтопити для миття волосся і вмивання.
4
Кип'ятіння теж допомагає отримати воду , придатну для миття волосся. Щоб видалити з води солі, що роблять її жорсткою, цим способом, рекомендується кип'ятити воду протягом години. Потім дайте їй відстоятися.
5
Для пом'якшення води іноді рекомендують використовувати лимонний сік. Для того щоб скористатися цим способом, вам буде потрібно одна чайна ложка соку на літр води. Лимонний сік входить до складу багатьох домашніх засобів по догляду за волосся ами, але, перш ніж почати постійно використовувати для миття волосся воду , пом'якшену таким способом, переконайтеся, що у вас не виникає алергічної реакції на лимонний сік.
6
Ще один домашній спосіб підготовки м'якої води для миття голови полягає в додаванні в воду відвару лляного насіння. Для приготування відвару закип'ятіть літр води, висипте в неї столову ложку насіння і кип'ятіть суміш протягом п'яти хвилин. Дайте відвару настоятися протягом години, процідіть його і вилийте в воду для миття голови.
7
Для пом'якшення водопровідної води часто рекомендують столовий оцет. Для того щоб скористатися цим способом, додайте чайну ложку столового оцту на один літр води. Такий склад використовують для додання волосся ам блиску.
Корисна порада
Для того щоб нейтралізувати вплив жорсткої води на волосся, обполіскуйте голову настоями лікарських трав, придатних для волосся вашого типу.