Як перевірити обігрівач.

Обігрівач може використовуватися як основний або додатковий джерело опалення. Найпростіший і легкодоступний джерело енергії для обігрівачів - електрична енергія: ось чому вони знайшли таке широке і масове застосування. У сильні морози чи при проблемах з опаленням ви купуєте обігрівач, щоб одним натисканням кнопки зробити вашу кімнату теплою і затишною. При покупці обов'язково перевірте обігрівач. Це допоможе вам заощадити час і зробити вашу покупку безпечною.
Інструкція
1
Перед перевіркою обігрівача витримаєте його при кімнатній температурі не менше півгодини. Вставте вилку в розетку і переконайтеся в щільності контакту, інакше може статися коротке замикання. Якщо контакт нещільний, бажано замінити розетку. Контакт вважається хорошим, якщо після години роботи на максимальній потужності контакти вилки обігрівача чи не нагрілися.
2
Після включення поставте максимальну потужність. Розігрів не повинен відбуватися швидко. Рівномірність і швидкість нагріву показник довговічності роботи обігрівача. Чим повільніше нагрівання, тим довше пропрацює прилад.
3
Перевірте плавність і легкість включення обігрівача. Якщо при включенні створюються перешкоди телевізору, стільниковому телефону, блимають включені лампи або вимикач заїдає, є велика небезпека того, що може статися самозаймання.
4
Якщо в обігрівачі присутній вентилятор, то він повинен працювати тихо і без вібрації навіть при максимальних обертах. Якщо обігрівач переносний, перевірте його при різних кутах нахилу відповідно до інструкції.
5
Оцініть довжину шнура: якщо вона менше метра, то це може утруднити процес експлуатації, тому обігрівач повинен буде знаходитися в безпосередній близькості від розетки. Використання подовжувача - теж вихід, але краще щоб довжини шнура обігрівача вистачало без нього. Перевірте, чи є у вас таке місце.
6
Новий або пролежав довгий час обігрівач прокалите в добре провітрюваному приміщенні до повного зникнення продуктів прожарювання. Їх вдихання вкрай шкідливо для здоров'я.
Зверніть увагу
Економічність і довговічність обігрівача залежить від того, скільки буде вироблено включень і виключень. Пікове навантаження на всі елементи обігрівача і максимальне споживання енергії відбувається при включенні приладу.