Як зібрати гроші на весілля.

Найяскравіше торжество сім'ї одночасно є найдорожчим. Деякі пари сприймають майбутню весілля як вимушену смугу перешкод на шляху до шлюбу, а інші - як символ майбутнього життя, який повинен бути розкішним і блискучим. Залишається вирішити, як зібрати гроші на свято своєї мрії.
Інструкція
1
Цивілізовані долгіЕслі плани амбітні, а терміни підтискають, візьміть кредит. До моменту вступу в шлюб більшість молодих людей вже мали досвід спілкування з банками і з'ясували, що позика під відсотки - це досить важко, але не смертельно. При позитивної кредитної історії вам за лічені дні або навіть години схвалять заявку, і ви відразу зможете приступити до придбання потрібних для весілля речей. Правда, в цьому випадку ви почнете сімейне життя з повернення боргів. Частина суми можна буде погасити відразу після отримання подарунків в конвертах.
2
Варіант для економнихЕслі ви вже живете самостійним життям, навички планування бюджету не обійшли вас стороною. Запишіть всі свої доходи і основні витрати, щоб зрозуміти, яку частину ви можете виділяти щомісячно на майбутні витрати. Відкрийте спеціальний рахунок у банку (поповнюваний депозит), щоб не було спокуси витратити відкладені гроші. Виходячи з того, яку суми ви можете дозволити собі збирати, визначте термін вкладу. Процентні ставки зараз невеликі, так що заробити на депозиті важко, але можна хоча б не втратити гроші з урахуванням інфляції.
3
Розподіл нагрузкіЕслі часу залишилося небагато, а гроші ще не зібрані, візьміть на озброєння попередню модель з деякими поправками. Вирішіть для себе, яку частину щомісячних доходів ви готові витрачати на підготовку до весілля. Розпишіть по місяцях всі основні витрати: ресторан, транспорт, наряди і так далі. Покличте на допомогу батьків або позичте відсутню для тієї чи іншої статті бюджету суму у друзів. Таким чином, вам вдасться закрити найбільш значні пункти весільної кошторису. Окремі елементи свята можна доручити гостям, з якими у вас близькі стосунки. Наприклад, сестра не відмовить піднести вам в якості подарунка торт, а подруга візьме на себе оформлення залу або створення квіткових композицій.
Зверніть увагу
Через досить сумнівних народних повір'їв більшість закоханих відмовляються від оформлення відносин у травні. Незабобонна пари в цей час отримують знижки і бонуси від ведучих, фотографів та інших весільних майстрів.
Корисна порада
Час - ваш союзник на шляху економії весільного бюджету. Не затягуйте бронювання послуг, особливо у високий сезон, коли ціни швидко ростуть.