Як перебудувати дах.

Як і все на світі, дах має термін служби, після якого стає старою і потребує ремонту. Якщо лагодити дах вже немає сенсу або потрібно об'єднати під одним дахом будинок з прибудовами, її потрібно перебудовувати.
Інструкція
1
Щоб перебудувати дах , розберіть її. Заміна може бути як повною, так і частковою. Часткова - коли змінюється тільки покриття. М'яку покрівлю (руберойд, який лежить на обрешітці) змінюють з метою утеплення даху і будинку в цілому. Частіше ж псується жорстка верхня покрівля, тобто матеріал, яким облицьована дах. Листи покриття тріскаються, іржавіють, відслуживши свій термін, дах може потекти. У випадку, якщо дизайн не змінюється, а ліси в хорошому стані, міняйте дах частково.
2
Виміряйте крок і перетин обрешітки, якщо збираєтеся крити дах іншим матеріалом. Так, наприклад, лати під шифером може не підійти для укладання металочерепицею. Краю листового матеріалу повинні збігатися з кроком обрешітки.
3
Руберойд можна замінити на більш сучасні матеріали - підпокрівельну плівку, мембрану або антиконденсатну плівку. Можна залишити колишню м'яку покрівлю, проклавши шаром утеплювача.
4
зносити всі балки та перекриття даху, якщо вирішили поміняти планування, влаштувавши другий поверх. Перш, ніж зводити нову, визначте її висоту і кут нахилу. Житловий другий поверх потребують гарної освітленості, тому можна влаштувати двускатную дах з одним бічним фронтоном, де буде вікно.
5
Позначте на настилі місця, де будуть розташовуватися фронтони, потім приступайте до установки. Облицьовують декоративним матеріалом до зведення. Зводите за допомогою тимчасових крокв, які підтримають фронтони до установки постійних.
6
З'єднайте фасадний і задній фронтони гребеневим брусом, встановивши його в заздалегідь приготовлені пази фронтонів. Зафіксуйте проміжними кроквами і тимчасовими стійками.
7
Встановіть пари несучих крокв. Їх число залежить від площі будинку: чим більше площа, тим більше опор даху. Вони забезпечать додаткову підтримку. Між парами несучих крокв встановіть балки-перемички.
8
Встановіть балку перемичку під гребеневим брусом, на неї ляже тягар конькового бруса бокового фронтону.
9
Встановіть коньковий брус бокового фронтону, з'єднавши його з балкою-перемичкою.
10
Виконайте обрешітку, покладіть м'яку покрівлю. Наступну обрешітку і листи основної покрівлі.