Як замовити одяг по інтернету.

Сучасні технології дозволяють купувати сподобалися вам речі в інтернет-магазинах, не виходячи з дому: зручність різних систем оплати, кур'єрська і поштова доставка, широкий асортимент товару - все це приваблює все більше людей до замовлення речей через інтернет. Однак, якщо ви вирішили придбати в інтернет-магазині одяг, вам варто враховувати певні особливості такої покупки і дотримуватися ряду правил, які дозволять вам зробити правильний вибір і не шкодувати про вчинені помилках.
Інструкція
1
В першу чергу, купуючи одяг через інтернет, пам'ятайте, що небезпека такої покупки в тому, що ви купуєте річ без примірки. По суті, ви не зможете точно визначити, чи підійде вам річ за розміром і фасоном - саме тому дуже уважно ознайомтеся з інформацією про розміри речі. Чим більше параметрів розміру вказано в інформації про речі, тим краще.
2
Уважно перегляньте всі фотографії вподобаної речі - її кольору, фасону та типу тканини.
3
Пам'ятайте, що деякі види одягу набагато складніше купити без попередньої примірки - серед них верхній одяг (пальто, шуби і куртки), а також білизна, брюки та вечірні сукні. Переконайтеся в тому, що обрана річ точно вам підійде по всіх параметрах - не поспішайте робити замовлення, поки не будете повністю впевнені у своєму виборі.
4
Якщо ви замовляєте річ з незнайомого сайту, яким ще не користувалися, спробуйте почати з замовлення не дуже дорогий і простої речі - туніки, майки або футболки. Це допоможе вам оцінити якість сервісу, швидкість доставки, якість і відповідність розміром речей, продаваних в магазині.
5
Плюсів покупки одягу в інтернет-магазинах стільки ж, скільки і мінусів - вони врівноважують один одного, і проте, покупки в інтернеті значно економлять як ваш час, так і ваші гроші. Головне, про що потрібно пам'ятати - думайте і уважно підбирайте речі, перш ніж замовляти їх. Не здійснюйте імпульсивних покупок, про які згодом будете шкодувати.
6
Намагайтеся замовляти речі з тих сайтів, яким ви довіряєте, і які користуються доброю репутацією як в плані умов доставки, так і в плані якості продаваної одягу.
7
В інтернеті ви не обмежені в форматі замовлення - ви можете купити річ як в російському, так і в зарубіжному магазині. Різниця - в складності оплати і поштової доставки, в якій вам, можливо, доведеться додатково розібратися, якщо пошта йтиме з США чи якоїсь іншої країни.