Як підібрати рамку до картини.

Важко уявити собі часи, коли картини були без обрамлення. Рамка створює завершений образ творам мистецтва. Добре підібрана до картині , вона дозволяє сконцентрувати увагу на зображенні.
Інструкція
1
Рамка і картина повинні складати єдине ціле між собою, доповнюючи один одного. Рельєф рамки може повторювати контури того, що зображено на картині . Для полотен з теплими відтінками підійдуть рами з кольором золота, бронзи.
2
Пам'ятайте, що великі рами здатні відкидати великі тіні. При виборі такої рами ретельно розрахуйте кут підсвічування.
3
Дуже важливо правильно підібрати розмір рами. Для маленької картини вибирайте широкі багети. Дотримуйтесь принцип - площа рамки повинна бути більше площі твори.
4
Важливий матеріал, з якого виготовлена рама. Враховуйте, що натуральне дерево підходить до будь картині . Рамки з дерев'яних вузеньких планок добре гармонують з олівцевими малюнками.
5
Велике значення має і стиль картини. Авангардна робота не буде виглядати в шикарному багеті з позолотою і ліпниною. Для антикварного твори абсолютно не підійде вузенький алюмінієвий ободок металевого кольору.
6
Рамки з металевим покриттям підходять для оформлення картин сучасного мистецтва. Сплав срібла і золота допоможе врівноважити кричущі фарби і поєднується з насиченими тонами. Малюнки, зроблені тушшю і вугіллям, ефектно виглядатимуть в темному і строгому обрамленні.
7
Картини, які виконані аквареллю на папері, оформляйте в паспарту. Пишіть під спеціальне захисне скло, щоб фарби не вицвітали. Уникайте контакту паперу з поверхнею скла.
8
Паспарту бувають різноманітних відтінків, які можуть посилити інтенсивність фарб на картині . Деякі допомагають виділити холодні тони або теплі, а лінії та орнаменти на них здатні скласти єдиний ансамбль з твором мистецтва. Варіюючи вигляд і колір рамки для однієї і тієї ж картини, ви можете добитися різноманітних ефектів.