Як дати посилання.

Болтая з друзями по месенджер (такому, як Qip, Miranda, ICQ або інший), більшість користувачів ще й розшукує в мережі інформацію або медіа: кіно, музику, художню або навчальну літературу. Іноді заради свого співрозмовника користувач і шукає певну інформацію. Щоб поділитися знайденою сторінкою інтернету, вставте її в поле введення повідомлення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Встановлені браузер і чат.
Інструкція
1
На потрібної інтернет-сторінці клацніть курсором по адресному рядку, вона миттєво виділиться. Скопіюйте її. Можете натиснути праву кнопку миші і в меню вибрати команду «Копіювати». Можете виконати цей крок з допомогою клавіатури - просто натисніть комбінацію "Ctrl C" (розкладка клавіатури нічого не вирішує), і посилання виявиться в буфері обміну. Можете натиснути клавішу «Властивості» праворуч від правого "Alt". З'явиться таке ж меню, як при натисканні правої кнопки миші, відповідно, і чиніть аналогічно.
2
Відкрийте вікно месенджера і клацніть по полю введення повідомлення. Вставте посилання, затиснувши комбінацію "Ctrl V". Можете використовувати праву кнопку миші або клавішу «Властивості» (в меню виберіть команду «Вставити»). Натисніть кнопку відправки повідомлення.
Зверніть увагу
В нерусифікованою браузерах і месенджерах команда «Копіювати» пишеться "Copy", а "Вставити" - "Insert"