Як придбати Антивірус Касперського.

Антивірусні програми грають значиму роль в захисті комп'ютера. Існують як безкоштовні, так і комерційні додатки. Одним з популярних рішень є Антивірус Касперського. Є кілька способів його придбання.
Інструкція
1
Перший варіант полягає в купівлі версії коробочки антивірусного програмного забезпечення. Придбати подібним чином Антивірус Касперського можна в одному з комп'ютерних магазинів або офісах партнерів вашого міста. До складу придбаного комплекту входитимуть компакт-диск з установочними файлами програми, інструкція з використання, ліцензійний ключ. Щоб отримати повний список можливих місць придбання у вашому місті, перейдіть на офіційний сайт Лабораторії Касперського і відкрийте розділ «Купити у партнера» за посиланням http://www.kaspersky.ru/buy. Вивчіть інформацію в поле «Купити в магазині або офісі».
2
Другий варіант - придбання Антивірусу Касперського на офіційному сайті в інтернет-магазині. Для цього перейдіть за посиланням http://www.kaspersky.ru/store і виберіть бажаний продукт. Клікніть по кнопці «Купити». В наступному вікні вкажіть кількість копій, після чого натисніть кнопку «Оформити замовлення». На наступній сторінці вкажіть свої дані - адреса електронної пошти (вказуйте тільки ваш адресу, на нього буде висланий код активації), прізвище, ім'я, по батькові, країну, місто. Оберіть спосіб доставки товару, варіант оплати, після чого підтвердіть замовлення і здійсните його оплату.
3
Також ви можете придбати Антивірус Касперського в одному з інших онлайн-магазинів. Щоб отримати повний список магазинів вашого міста, перейдіть на офіційний сайт Лабораторії Касперського, відкрийте розділ «Купити у партнера» за посиланням http://www.kaspersky.ru/buy. Вивчіть інформацію в поле «Купити онлайн». В цьому випадку після оплати по електронній пошті вам буде висланий код активації, а дистрибутив програми (разом з ліцензійною угодою та інструкцією по використанню) ви повинні будете скачати самостійно з офіційного сайту Антивірусу Касперського за посиланням http://www.kaspersky.ru/downloads.