Як створити агентську мережу.

Однією з основних проблем у налагодженні ефективної системи збуту є організація агентської мережі для продажу квартир, будинків, земельних ділянок та іншої нерухомості, завдяки якій можна організувати швидкий обмін квартир в різних регіонах країни і залучити клієнтів.
Вам знадобиться
  • - загальна база даних про нерухомість;
  • - власний сайт;
  • - диспетчер;
  • - договір про співпрацю.
Інструкція
1
агентські мережа можна сформувати з числа ріелторських компаній, які активно працюють на ринку нерухомості. Для цього спочатку організуйте базу даних, доступну для інших ріелторів. Зараз це чудово можна зробити за допомогою інтернету - сайти з нерухомості користуються великою популярністю у потенційних покупців.
2
Зробіть облік квартир, будинків та іншої нерухомості і сформуйте єдину базу даних. У базі даних, на основі якої багато агентства нерухомості створюють сайт, передбачте доступ для звичайних користувачів, які могли б переглядати фотографії квартири і опис до неї, і доступ для ріелторів. З появою нових квартир і продажем колишніх варіантів оновлюйте базу даних новою інформацією. Робити це потрібно щодня.
3
Після формування бази даних приступайте до набору агентів. Договір про співпрацю можна укласти з ріелтерськими компаніями з інших регіонів, але краще буде, якщо ви самі наберете осіб, які проживають в різних регіонах і мають досвід ріелтерської роботи. Для цього просто датйте оголошення в місцевій газеті або мережі інтернет.
4
Щоб налагодити ефективний зв'язок з агентом, подбайте про диспетчер, він координуватиме облік квартир, відповідати агенту про стан тих чи інших об'єктів і т. П. Завдяки єдиній базі обліку нерухомості вашому агенту залишиться тільки залучити потенційного клієнта до відділу реалізації , де ви з ним укладіть договір оренди або купівлі-продажу.
5
Регулюйте самі всі фінансові та юридичні відносини з покупцем Агент ж повинен робити рекламу, надавати консультативну інформацію і, можливо, показувати квартиру, за це ви виплатите йому за результатами угоди грошову винагороду послуги.
6
Розрахунок робіть за фактом продажу або оренди житла, так і в кінці місяця - все залежить від ваших попередніх домовленостей з агентом.