Як відправити післяплатою поштою.

Накладений платіж - це спосіб розрахунку за пересилку товара по пошті за фактом отримання, часто використовується при замовленнях по каталогам. Як правило, на 5-10% перевищує вартість передоплати, тому покупці часто вибирають цей спосіб для уникнення ризику неотримання посилки. Однак відправникам він не настільки вигідний, оскільки одержувач може відмовитися від отримання зовсім.
Вам знадобиться
  • - товар;
  • - поштова коробка або пакет;
  • - паспорт;
  • - гроші на поштові витрати.
Інструкція
1
Упакуйте свій товар в коробку або пакет в залежності від розміру і необхідної ступеня збереження (наприклад, dvd-диски в коробці краще обернути в пупирчатая плівку, а всередину коробки вкласти шматочок пінопласту). На пошті візьміть (або купите) два бланка: один на оформлення посилки, другий - на отримання накладеного платежу. Заповніть свої персональні та платіжні дані, а також дані одержувача (ПІБ, номер паспорта, адреса). В полях "Оголошена цінність" і "Накладений платіж" впишіть прописом суму. Цю суму можна порахувати так: вартість самого товару плюс вартість упаковки плюс вартість пересилки, яку можна дізнатися у поштового оператора.
2
Заповнений бланк на посилку віддайте оператору, бланк на накладений платіж вкладіть в посилку (іноді його наклеюють зверху). Віддайте посилку на оформлення працівнику, оплатіть витрати з пересилання та доставки одержувачу. Запишіть ідентифікатор посилки, за яким можна відстежувати її стан на сайті пошти Росії. Його можна переслати електронною пошті або передати по телефону одержувачу.
3
Після прибуття посилки в поштове відділення одержувача йому пришлють сповіщення. І тільки коли покупець сплатить накладений платіж, йому видадуть посилку. До вас гроші прийдуть поштовим переказом, про що ви отримаєте звістку. Однак майте на увазі, що одержувач має право отримати посилку протягом 30 днів з дня одержання повідомлення, так що перекладу можна чекати довго. Також одержувач може взагалі відмовитися від посилки, тоді посилка повернеться до вас, і ви втратите гроші за рахунок витрат на подвійну пересилку.
Зверніть увагу
Все поля в бланках заповнюйте акуратно і розбірливо, перевірте. Щоб не помилитися, використовуйте стенд із зразками або попросіть про допомогу оператора.Не забудьте квитанцію про оплате.Для всіх описаних операцій потрібна наявність паспорта.
Корисна порада
Можна домовитися з одержувачем про передоплату поштових витрат, щоб знизити ризик відмови від посилки.
Термінова передача грошей на великі відстані легко вирішується за допомогою такої послуги, як відправка грошей післяплатою. Переваги даного способу - доступність, своєчасність, гарантовані безпека і збереження грошей.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Грошові перекази близьким і знайомим людям по території РФ і в інші країни, допоможуть вирішити багато важливих проблем.
2
Надіслати гроші післяплатою можна через відділення поштового зв'язку або банки. Обов'язково будуть потрібні паспорт, адреса відправника, точні відомості про адресата, гроші. Іноземним громадянам буде потрібно пред'явити міграційну карту, де в обов'язковому порядку має бути зазначено місце реєстрації.
3
Щоб відправити гроші післяплатою спочатку потрібно заповнити бланк поштового переказу. Бланк видається в поштовому відділенні зв'язку. Форму бланка можна попередньо скачати в Інтернеті.
4
Відправником на лицьовій стороні бланка заповнюється блок, обведений жирною лінією. Зворотний бік - виключно для заповнення адресатом.
5
Бланк заповнюється російською мовою. У разі переведення грошей в межах території республіки РФ, можливе заповнення бланка на її державною мовою. При цьому обов'язково має все бути продубльовано російською мовою.
6
Працівник поштового відділення зв'язку зобов'язаний перевірити правильність заповнення бланка, т.к. пошта несе відповідальність за подальший переказ грошей.
7
Адресат отримує повідомлення про те, що на його ім'я надійшов грошовий переказ. Отримати гроші можна як у поштовому відділенні, так і на дому. Попередньо одержувач повинен заповнити оборотну сторону бланка відповідно до паспортними даними та даними міграційної карти, які він зобов'язаний пред'явити працівнику пошти (якщо вона є).
8
В момент отримання грошового переказу з адресата стягується грошова сума відповідно до тарифами на цю послугу. Тарифи у кожного поштового відділення можуть бути різними. Вони включають в себе поштовий тариф з доставки, що залежить від регіону, розміру страхового збору, а також обов'язкового збору пошти. Нараховується ПДВ. Точна сума розраховується на початковому етапі здійснення перекладу.