Як вживати шкаралупу яєць.

Існує думка, що шкаралупа курячих яєць дуже корисна та містить необхідні для організму мікроелементи, у тому числі і кальцій, який добре засвоюється. Як вживати шкаралупу яєць ?
Вам знадобиться
  • - шкаралупа курячих яєць.
Інструкція
1
Промийте свіжі курячі яйця теплою водою з милом і гарненько сполосніть. Розбийте їх і злийте вміст в стакан. Шкаралупу промийте і очистіть від плівок, т.к. вони є сильними алергенами.
2
Опустіть шкаралупу в киплячу воду, якщо порошок з неї ви будете давати маленькій дитині. Для дорослих така стерилізація не потрібно. Також можна використовувати шкаралупу варених яєць , але вона вважається менш активною.
3
Просушите шкаралупу протягом 2-3 годин у прохолодному темному місці. Подрібніть її в порошок у фарфоровій ступці або кавомолці до стану пудри.
4
Вживайте порошок з яєчної шкаралупи з ранковим прийомом їжі - з кашею, сиром. Дозування засобу - на кінчику ножа для дитини від року, до 6 г - дорослій людині. Перед тим як додати порошок в їжу, на нього потрібно видавити декілька крапель апельсинового або лимонного соку. Це необхідно для того, щоб виникла хімічна реакція, яка переводить кальцій в добре засвоювані форми. З цією ж метою можна запити сніданок апельсиновим соком.
5
Приймати порошок з яєчної шкаралупи можна протягом декількох місяців. Це особливо актуально для дітей, у яких ростуть скелет і зуби, і для літніх людей, які страждають від крихкості кісток.
6
Підсмажте помиту і висушену шкаралупу до жовтого кольору, подрібніть до стану порошку, і ви отримаєте засіб від болю в шлунку. Приймають його 1 раз на день до прийому їжі.
7
Подрібнена шкаралупа може служити присипкою опіків. Якщо випити її з виноградним соком, вона зупинить діарею. В одному із старовинних лікарських порадників є такий рада: потовчіть шкаралупу яйця, з якого недавно вилупилося пташеня, приймайте з виноградним соком. Це засіб допомагає роздрібнити камені в сечовому міхурі і нирках.
8
Перш ніж приймати порошок зі шкаралупи курячих яєць , як і в будь-якому випадку при використанні рецептів народної медицини, слід проконсультуватися з лікарем.