Як закріпити погони. Як прилаштовувати погони до сорочки.

На перший погляд може здатися, що кріплення погонів до форми - справа дуже проста і на ньому навіть не варто загострювати увагу. Однак той, хто коли-небудь стикався з цією проблемою, знає, що існує деякі труднощі і тонкощі.
Інструкція
1
Розташовувати погон потрібно, щоб прямий його край і зірочки були з боку плеча, а не голови. Кріпляться вони вздовж плечового шва, причому верхній край погона повинен відступати від нього на 10 мм. В іншому випадку, погон буде звисати назад або вперед. Короткий край погона повинен бути розташований на рівні шва, яким кріпиться рукав. Емблема гудзики на гонитві повинна бути повернена верхньою частиною до шиї, а нижній - до руки.
2
Існує два типи погонів: м'які, які пришиваються, і жорсткі, які пристібаються. Те, які погони потрібно кріпити, залежить від одягу, до якої вони додаються.
3
Пришивні погони кріпляться до одягу за допомогою ниток та голки. Попередньо закріпіть погон за допомогою голок або шпильок, щоб він не з'їхав при шиття. Важливо, щоб шов не був помітний на гонитві, і бажано на виворітного стороні одягу. Для цього всуньте в голку складену навпіл нитку так, щоб з одного боку звисало два кінчика, а з іншого була петля. Простягніть голку з ниткою з виворітного боку одягу, але не витягайте її до кінця. У вийшла петлю просмикніть голку і потягніть - у вас вийде кріплення без вузла. Далі акуратними дрібними стібками пришийте погон, чіпляючи по одній-дві нитки одягу та погона і не вилазячи на його верхню сторону. Намагайтеся сильно не стягувати нитку, інакше одяг буде кривитися.
4
Жорсткі погони кріпляться до одягу за допомогою застібки. Переверніть погон і візьміть стрічку, яка йде уздовж низу. Протягніть її в спеціальні петлі на одязі. Потім вставте в погон гудзик і простягніть її ніжку крізь спеціальні отвори в одязі. Закріпити гудзик можна кількома способами. Можна просто вставити невеликий шматочок сірники або зубочистки, можна використовувати шпильку, нитку і голку, скріпку або спеціальну дужку. Головне, щоб кріплення було надійним і не дряпало плече або сорочку.