Як зняти панель приладів на ГАЗ 3110.

Панель приладів є в автомобілі тією частиною, яку водій бачить найчастіше. Тому ця деталь повинна завжди справно працювати. Але не завжди стандартна заводська панель приладів задовольняє вимогам вибагливого автолюбителя. В такому випадку може допомогти модернізація. Для цього "приборку" потрібно зняти.
Вам знадобиться
  • Торцеві ключі, набір викруток, керівництво по експлуатації, бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну поверхню. Найкраще проводити процедуру зняття приладової панелі в гаражі. Увімкніть гальмо стоянки. Заглушить автомобіль і вийміть ключ із замка запалювання. Відкрийте капот і зніміть мінусову клему акумулятора. Це дозволить уникнути короткого замикання в бортовій ланцюга Волги. Відкрийте кришку консолі і дістаньте звідти всі речі, які там лежать. На дні ви побачите капелюшки саморізів. Візьміть торцевої ключ на 8 і відкрутіть їх. На боках консолі є дві пластикові решітки, які потрібно відщепнути за допомогою викрутки.
2
Подденьте викруткою вставку консолі, яка прикріплена до торпедо. Тепер акуратно вийміть з пазів чохол важеля коробки передач. Відкрутіть ручку. Посуньте пластиковий фіксатор і зніміть чохол. Виверніть два верхніх самореза, які тримають вставку в консоль. Після цього два нижніх. Витягніть вставку з консолі. Усередині консолі відверніть саморіз і дві гайки. Усередині знайдіть кліпси, які з'єднують дроти. Від'єднайте їх. Відіжміть консоль трохи вниз і зніміть її.
3
Відкрутіть саморізи, які тримають праву підставку торпедо. Вийміть її. Демонтуйте праву і ліву оббивки передка, відвернувши саморізи хрестової викруткою. Подденьте накладку, яка приховує блок запобіжників. Вона розташована на правій частині торпедо. Кріпиться чотирма саморізами. Відкрутіть їх витягніть з пазів блок. Промаркируйте штекерні колодки і від'єднайте їх. Зніміть накладки передніх стійок. Демонтуйте кожух рульової колонки, який кріпиться п'ятьма саморізами знизу і одним зверху.
4
Отсоедините підсилювач, який тримає торпедо, вивернувши ключем два болта знизу. Вимкніть колодку, яка йде до замку запалювання. Відкрутіть чотири болта і опустіть рульову колонку на сидінні водія. Вийміть перемикач дальнього світла. Зніміть облицювальну частину приладової панелі. Для цього відкрутіть всі саморізи, які тримають її. Акуратно вийміть пластиковий обідок, а потім і саму приладову панель. Вимкніть всі штекери, попередньо промаркований їх.