Як зареєструвати електронну пошту.

Важко уявити сучасного користувача всесвітньої мережі, який не має електронної пошти. Наявність електронної поштової скриньки робить зв'язок з оточуючими людьми для вас моментальної і швидкою, не залежної від дальності знаходження вашого адресата і відстаней між вашими містами. Відправлення електронних листів робить практично непотрібними послуги звичайної пошти.
Інструкція
1
Існує безліч хороших безкоштовних сервісів по створенню поштових скриньок, таких як google.com, mail.ru, rambler.ru, aport.ru, yandex.ru, yahoo.com, hotmail.com і багатьох інших. Алгоритм створення електронної пошти в таких сервісах приблизно однаковий. У цій статті ми розглянемо створення електронного ящика на прикладі Яндекс.Поштою.
2
Відкрийте головну сторінку відомого пошуковика Яндекс.ру. Зайдіть на вкладку «Пошта» та натисніть «Завести поштову скриньку».
3
Відкриється вікно реєстрації. Введіть свої ім'я та прізвище з великої літери, або справжні, або псевдоніми.
4
Підійдіть відповідально до підбору логіна - якщо ім'я та прізвище ви можете вказати будь-які, то логін повинен бути унікальним і відповідним правилам - в ньому можуть бути тільки латинські букви, цифри, а також знаки _ і -.
5
Введіть підходящий логін. Якщо система попередить, що він вже зайнятий, доповніть його буквами і знаками. Також система запропонує вам кілька варіантів вільних логінів на основі того, який ви ввели спочатку.
6
Натисніть кнопку «Далі». Відкриється вікно з другим кроком реєстрації - тут вам потрібно придумати пароль. Пароль повинен бути складним, таким, щоб його не змогли зламати зловмисники.
7
Використовуйте в паролі довільний набір латинських букв, цифр і символів. Використовуйте букви в різному регістрі. Запишіть готовий пароль і помістіть його в надійне місце, щоб не забути і не втратити.
8
Повторіть пароль і введіть секретне питання для відновлення пароля в разі втрати, а також відповідь на секретне питання. Переконайтеся, що ви точно пам'ятаєте цю відповідь.
9
Введіть код перевірки (капчу) і натисніть кнопку реєстрації. Ваш поштовий ящик створений - користуйтеся ним і відправляйте листи.
Зверніть увагу
Відповідь: Реєстрація електронної адреси. Щоб створити електронну пошту, необхідно її зареєструвати на поштовому сервері. Дана процедура не займе багато часу. Достатньо клікнути посилання «реєстрація» і покроково слідувати інструкції на ... Всього 1 відповідь
Корисна порада
Принцип її роботи схожий на звичайну пошту. Спочатку Вам потрібно зареєструвати адресу електронної пошти на будь-якому поштовому сервісі, серед яких багато безкоштовних. Потім Ви зможете відправляти листи і отримувати повідомлення на свою адресу. Щоб зареєструвати електронну пошту, необхідно зайти на будь-який сервіс електронної пошти і заповнити коротку форму.