Як кидати баскетбольний м'яч.

Техніка виконання кидка в баскетболі визначає рівень гравця і успіх всієї команди в цілому. Тому дуже важливо як слід відпрацювати даний елемент на тренуваннях, щоб точно потрапляти в іграх. Що потрібно для цього зробити?
Інструкція
1
Запишіться в професійний баскетбольний клуб. Зрозумійте, що без хорошого наставника і без матеріальної бази неможливо стати відмінним гравцем. Тому витратьте час і знайдіть таку секцію поблизу свого місця проживання. Це буде першим найважливішим кроком.
2
Тренуйте постановку ніг. Як тільки ви станете частиною нового колективу, у вас почнуться загальні та спеціальні тренуванні. У другому випадку, вас спочатку почнуть навчати, як правильно триматися на ногах при кидку м'яча . Ви повинні бути завжди на напівзігнутих ногах і різко випростатися і з стрибком (або без нього) здійснювати кидок. Робоча нога повинна бути трохи попереду, інша - ззаду. Також ноги можуть перебувати на одній лінії.
3
Слідкуйте за положенням рук. Візьміть м'яч у руки, поклавши на нього зверху праву долоню, а лівою трохи підтримуючи знизу. Можете поміняти місцями руки і подивитися, як вам це зробити зручніше. Вони повинні бути зігнуті в ліктях і тримати м'яч перед головою або трохи нижче. При стрибку випряміть лікті і направте м'яч легким рухом в корзину. При передачі м'яча тримайте його міцно біля грудей і робіть більш різкі й точні прямі кидки.
4
Аналізуйте, куди дивляться ваші очі при кидку. Коли ви хочете закинути навісний м'яч, направте ваш погляд у квадрат, що знаходиться під кільцем. Спробуйте потрапити саме в нього. Тоді м'яч залетить у сітку, ударившись об цей квадрат. Другий спосіб - цілитися безпосередньо у верхню частину обідка сітки. Тоді м'яч залетить без відскоку.
5
Відточите всі вміння в цілому при кидках з місця. Тепер, коли ви знаєте всю теоретичну частину, почніть практикуватися. Кидайте м'яч зі всіх положень, з будь-яких кутів. Намагайтеся більше працювати здалеку і звичайно, з-під сітки. Робіть це в тренувальних іграх, під час і до тренування в якості розігріву. Чим більше ви будете кидати м'яч, тим швидше ви навчитеся цьому. Далі вже закріпіть всі свої вміння в офіційних іграх. Ніколи не зупиняйтеся у своєму розвитку.