Як зняти магнітолу з Opel Astra. опель астра магнітола.

В далеких утомливих поїздках дуже добре допомагає розслабитися улюблена музика. Тому потрібно подбати про наявність хорошої магнітоли в вашому автомобілі. На жаль, штатні головні пристрої дуже часто мають кепський якість, тому їх слід замінити. Але не так просто зняти штатну двухдиновую магнітолу Opel Astra.
Вам знадобиться
  • Набір викруток, пластикова викрутка, набір відкривачів, бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну поверхню. Увімкніть гальмо стоянки, щоб машина була чітко зафіксована. Заглушите автомобіль і вийміть ключ із запалювання. Відкрийте капот і від'єднайте клему "мінус" з акумуляторної батареї. Це обезструмить бортову систему харчування. Якщо сигналізація запитана від штатного акумулятора, то не забудьте попередньо відключити її. Зніміть всі декоративні накладки. Вийміть решітки повітропроводів.
2
У Opel Astra на верхній частині торпедо знаходиться накладка. Вона кріпиться за допомогою болтиков, капелюшки яких приховані ковпачками. Відкрутіть болти і акуратно зніміть накладку, отщелкнув пластикові кліпси, на яких вона тримається. Відкрутіть три перемикача клімат-контролю. Тепер знайдіть саморізи, які тримають облицювання центральній консолі. Подденьте облицювання пластикової викруткою і акуратно витягнете всі засувки з пазів. Виймайте її дуже акуратно, так як облицювання Опель Астра дуже легко дряпається.
3
Відкрийте бардачок. Вийміть з нього всі речі. Відкрутіть два болтика з боків і зніміть кришку бардачка, попередньо від'єднавши кліпсу дроти підсвічування. Далі виверніть всі саморізи, які тримають короб бардачка. Подденьте один з країв і витягніть короб з отвору. Тепер у вас є повноцінний доступ до тильної сторони штатної магнітоли. Знайдіть чотири отвори по кутах штатної магнітоли. Вставте в них спеціальні відкривачі і натисніть повністю. Їх можна придбати в офіційних магазинах і сервісах Опель. Якщо таких відкривачів у вас немає, то використовуйте довгі цвяхи. При цьому діаметр цвяхів повинен відповідати діаметру отворів. Після натискання просуньте руку через отвір бардачка і почніть акуратно тиснути на тильну частину магнітоли. Акуратно витягніть її з пазів. Промаркируйте все штекери і дроти. Витягніть їх з гнізд. Магнітола повністю знята.