Як вивести шерсть, що потрапила кішці в шлунок. проковтування вовни.

Кішки - одні з найбільш охайних створінь на планеті. Для того щоб підтримувати свою шерсть в ідеальному стані, вони щоденно вилизують її. Частина волосся при цьому проковтується і виводиться природним шляхом. Якщо кішка володіє пухнастою довгою шерсть ю або у неї йде активна линька, то тварина може проковтнути занадто велика кількість вовни, яке може викликати проблеми з шлунково-кишковим трактом.
Вам знадобиться
  • -расческі і пуходерки;
  • -м'який шампунь для кішки;
  • паста для виведення шерсті;
  • -кошачья м'ята.
Інструкція
1
Якщо ви володар довгошерстою кішки, то необхідно з раннього дитинства привчати її до регулярного розчісування. Для цього вам потрібно купити спеціальну щітку і пуходерка і вичісувати свого вихованця 1-2 рази на тиждень, інакше проковтується шерсть буде забивати шлунок. Коли тварина линяє, його необхідно причісувати щодня.
2
Проблеми з зайвими проковтнутими шерстинками можуть виникнути у кішок із звичайною шерсть ю при активній линянні. У цей період також рекомендується регулярно чесати свого вихованця.
3
Якщо тварина линяє дуже бурхливо, то скоріше завершити цей процес допоможе наступний спосіб: намочіть шерсть кішки водою, промийте її з ніжним шампунем, змийте піну, а після цього прочешіть мокру шерсть гребінцем з рідкими зубами. Намильте шерсть ще раз і ретельно промийте її під проточною водою.
4
У кішок є природний механізм позбавлення від зайвої вовни в шлунку - це зригування. Багато власника лають за це свого вихованця. Ніколи цього не робіть, бо кішка не може сконтроліровать цей природний для неї процес.
5
довгошерстих Мурка, а також кішкам під час активної линьки ветеринарні лікарі радять давати спеціальну пасту, яка розчиняє скупчилася в шлунку шерсть . Застосовувати її необхідно строго по інструкції. Слід зазначити, що довгошерстим тваринам цю пасту можна давати і в профілактичних цілях.
6
В природі кішки позбавляються від надлишків вовни за допомогою поїдання трави, яка потім виходить назад разом з шматочками вовни. Домашні кішки не мають такої можливості, тому можна купити в зоомагазині насіння котячої м'яти - травички, яку ваша кішка буде з задоволенням їсти. Посадіть насіння в миску з землею і після того, як з'являться сходи, запропонуйте своїй вихованці натуральні ліки від надлишку вовни.
Зверніть увагу
У випадках, коли кішка сригивает шерсть постійно, а також якщо у неї спостерігаються періодичні запори, слід проконсультуватися з приводу стану тварини з кваліфікованим ветеринарним лікарем.