Як накрутити волосся феном.

Фен значно спрощує життя сучасної жінки. Мало того, що він допомагає швидко висушити мокрі волосся , так ще і з його допомогою можна зробити гарну зачіску за дуже короткий проміжок часу.
Вам знадобиться
  • -фен-гребінець;
  • -круглие щітки різного діаметру;
  • -Засоби для укладання і фіксації зачіски.
Інструкція
1
Існує два типи фенів. Перший - це прилад, який дме теплим повітрям. Для того щоб за допомогою нього створити зачіску, вам знадобляться спеціальні гребінці. Другий тип являє собою фен з насадкою, яка являє собою круглу гребінець і дозволяє одночасно сушити волосся і робити укладку. Цей прилад також має назву "фен-гребінець".
2
Фен-гребінець буде ідеальним варіантом для тих, хто має короткі волосся або середні волосся . Нанесіть на них трохи пінки або мусу для додання обсягу волоссю, після чого накрутіть пасмо волосся на гребінець фена і просушіть. Якщо ви хочете зробити завивку, яка буде лежати "шапочкою", то накручувати локони слід за годинниковою стрілкою. Якщо ж ваша мета - зачіски з загнутими кінчиками від скул, то накручувати пасма необхідно проти годинникової стрілки.
3
Якщо ви хочете зробити зачіску, використовуючи фен без спеціальних насадок, то вам знадобляться спеціальні гребінці круглої форми. Для того щоб зробити шевелюру якомога більш об'ємною, необхідно використовувати великі гребінці, якщо ж ваша мета просто підвити кінчики - то для цього відмінно підійдуть більш дрібні варіанти.
4
Нанесіть на голову пінку або мус для укладання, а потім накрутіть пасмо на гребінець і просушіть. У перукарнях магазинах продаються гребінці, які крім завитка надають додатковий об'єм. При їх використанні необхідно направити струмінь повітря з фена на пасмо, при цьому швидко накручуючи її на гребінець.
5
З приводу напрямку укладання тут існує той же принцип, що і при використанні гребінця-фена: накручуючи пасмо за годинниковою стрілкою ви отримаєте укладку "всередину", проти годинникової - "назовні".
6
Для того щоб готова укладання протрималася як можна довше, необхідно скропити її лаком для волосся.
Корисна порада
Перед тим, як ви будете укладати волосся феном, необхідно помити голову, в іншому випадку вам просто не вдасться зробити красиву укладку.