Як підвищити соціальний статус. соціальний стан.

Залежно від своєї мети людині іноді доводиться замислюватися про підвищення соціального статусу . Це завдання - далеко не швидко здійсненне, оскільки вона вимагає певних витрат. Отже, що ж потрібно для підвищення соціального статусу ?
Інструкція
1
Поліпшуйте самооцінку. Перше, що потрібно зробити кожній людині, у якого є мета підвищення статусу в суспільстві - дозволити цьому статися. Як би це не звучало банально, багато хто не може подолати себе і почати розвиватися просто тому, що у них занижена самооцінка. Вони не бачать себе в ролі переможців. По можливості, починайте розлучатися з колишнім мисленням переможеного і прагнете до поліпшення сприйняття себе і навколишнього світу. В цьому вам допоможуть щоденні афірмації, як «я - переможець» або «у мене все завжди прекрасно». Повторюйте їх вголос або про себе, скільки буде потрібно.
2
Займіться розвитком свого фізичного тіла. Неможливо підвищити соціальний статус без роботи над собою. Почніть з зовнішності, оскільки її завжди помічають першої при спілкуванні і знайомстві. Проаналізуйте, які у вас є вади (зайвий або недостатня вага, проблеми з шкірою і т.д.) і прикладіть всі зусилля, щоб позбавитися від них якомога швидше. Займіться спортом і поліпшенням стану здоров'я. Люди люблять активних і енергетично заряджених особистостей. Станьте таким і до вас потягнуться!
3
Складіть план з розвитку інтелекту. Крім зовнішньої оболонки, важлива ще й внутрішня складова. «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Дана приказка як не можна яскраво підкреслює необхідність інтелектуального розвитку. Напишіть ті галузі знань, в яких вам би хотілося розвиватися. Приступите до виконання плану равзития негайно! Чим більше ви будете знати і вміти, тим швидше це підвищить ваш соціальний статус. Людям цікаві особистості, перш за все.
4
Попрацюйте над постановкою голосу і дикції. Важливим аспектом є те, як звучить наш голос. Найчастіше, людям важливіше як ви щось сказали, а не сам зміст висловлення. Красивий голос звучить зсередини, природно. Він ніби ллється з грудей і трохи низький. Знайдіть інформацію про те, які потрібно зробити для цієї вправи і виконуйте їх кожен день.
5
Переборюйте соціальні страхи. Тепер, коли ви добре попрацювали над собою, починайте заводити соціальні контакти. Зараз це зробити не складає ніяких труднощів. Ви можете це робити на будь-яких зборах, заходах, концертах, вечірках і т.д. Відвідуйте всі місця, які сприятимуть підвищенню вашого соціального статусу . Заводите потрібні і приємні знайомства. І через якийсь час ви зможете дивовижним чином змінити весь свій стиль життя.
Деякі користувачі соціальної мережі Vkontakte хочуть, щоб їх сторінка виводилася першої в пошукових запитах, і прагнуть отримати певні права в додатках і іграх, тому намагаються підвищити свій статус. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Зайдіть на свою сторінку Vkontakte. Під головною фотографією ви побачите шкалу з відсотками, відповідними вашому статусу в соціальній мережі. Щоб підняти рейтинг, клацніть по рекомендаціях, розташованим під шкалою, і виконайте необхідні вимоги.
2
Натисніть на пункт «Редагувати сторінку» і перевірте, чи правильно у вас заповнений профіль. Чим більше інформації про себе ви вкажіть, тим вище у вас буде статус. Періодично Vkontakte додаються нові розділи, тому намагайтеся час від часу перевіряти цю інформацію. Якщо ви повністю заповніть особисту інформацію, вам буде нараховано 20% до рейтингу, навчальні заклади - ще 20%, контактну інформацію - 10%, улюблені місця - 10% і за аватарку ви отримаєте 25% до статусу.
3
Якщо за вашим запрошенням реєструватимуться нові користувачі, за кожну людину вам буде нараховуватися 25% від їх статусу. Для цього в панелі інструментів на своїй сторінці натисніть пункт «Запросити». Отриману посилання скопіюйте і відправте будь-яким зручним способом тому, кому побажаєте. Бали до рейтингу вам нараховуватися тоді, коли користувач, що зареєструвався по вашому посиланню, заповнить про себе всю необхідну інформацію.
4
Попросіть друзів передати непотрібні голоси вам. Крім того, ви можете отримати певний відсоток до статусу, якщо будете голосувати за інших.
5
Попросіть друзів передати непотрібні голоси вам. Крім того, ви можете отримати певний відсоток до статусу, якщо будете голосувати за інших.