Як накачати внутрішню частину ікри.

Часто жінки скаржаться на непривабливу форму своїх литок. Виправити багато недоліки гомілок допоможе фітнес. Нижче наведено комплекс вправ, який створить красиву округлість внутрішньої сторони литок.
Інструкція
1
Встаньте прямо, руки на поясі, між стопами відстань не більше 5 см. Перенесіть вагу тіло на носочки, п'яти підніміть якомога вище над підлогою, пройдіть в такому положенні 1 метр. Потім встаньте на п'яти, носочки підніміть і пройдіть тому те ж відстань.
2
Встаньте на праву ногу, ліву зігніть в коліні, руки тримаєте на поясі. З видихом зробіть присідання на правій нозі. Опустіть куприк якнайнижче до підлоги. Затримайтеся в даному положенні 10 секунд. На вдиху поволі випрямляйте праву ногу, поки повністю не розігне коліно. Перенесіть вагу тіла на ліву ногу, праву зігніть в коліні і підніміть її над підлогою. Повторіть вправу. Зробіть по 2 - 3 підходи на кожну ногу.
3
Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тіла. З видихом нахиліться вперед, долоні розташуйте на підлозі біля стіп. З наступним видихом зігніть ноги в колінах, присядьте, п'яти від підлоги не відривайте. На вдиху підніміть куприк вгору і розігніть ноги в колінах. Зробіть не менше 18 присідань. Якщо бажаєте досягти більшого навантаження на внутрішні м'язи гомілок, виконуйте рухи повільно.
4
Сядьте на підлогу, ноги зігніть в колінах і розмістіть між ними м'яч середнього розміру. Відхилитеся трохи назад, обіпріться на передпліччя, ноги підніміть вгору. З видихом натисніть колінами на м'яч, на кілька секунд затримайтеся в напруженому положенні. На вдиху розслабте м'язи. Зробіть 15 - 18 повторень вправи.
5
Винесіть праву ногу вперед, ліву трохи відставте назад, руки опустіть вздовж тіла. З видихом нахиліться вперед, долоні поставте на підлогу. На вдиху потягніть шкарпеточку правої ноги на себе, коліно при цьому не згинайте. З видихом направте носок від себе. Зробіть 10 - 12 повторень. На вдиху підніміть корпус вгору. Поставте вперед іншу ногу, повторіть вправу на ліву гомілку.