Як видалити пошук.

Функція пошуку на комп'ютері дуже зручна: не треба переглядати кожну папку в пошуку х потрібного файлу, система все зробить сама. Досвідченому користувачеві не складає труднощів викликати вікно пошуку і закрити його. Але у новачка можуть виникнути проблеми з тим, щоб деактивувати функцію пошуку .
Інструкція
1
Вікно пошуку можна викликати різними способами. Якщо ви відкривали його через меню «Пуск» і команду «Пошук», просто закрийте вікно звичайним способом: натисніть лівою кнопкою миші на значок Х в правому верхньому куті вікна. Також можна скористатися і клавіатурою. Натисніть клавішу Alt і, утримуючи її, клавішу F4 - вікно закриється.
2
Якщо ви викликали функцію пошуку з якої-небудь іншої папки, натиснувши на відповідну кнопку, розташовану у верхній частині вікна, то і закрити пошук можна тим же способом. Натисніть ще раз на кнопку «Пошук» у верхній частині вікна папки - форма пошуку зникне, папка придбає звичайний вигляд.
3
Якщо раптом у вас у вікні папки залишилася тільки верхній рядок меню, а кнопки зникли, перенастройте вигляд вікна. Щоб повернути кнопки, клікніть по верхньому рядку меню правою кнопкою миші, у випадаючому меню встановіть маркер напроти рядка «Звичайні кнопки».
4
Браузери теж мають опцію пошуку і, при відповідних настройках, запам'ятовують, що шукав користувач. Якщо ви хочете, щоб ваш браузер не фіксував, що саме ви шукали в інтернеті, задайте відповідні налаштування.
5
На прикладі браузера Mozilla Firefox: запустіть браузер звичним способом. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Інструменти», у випадаючому меню клікніть лівою кнопкою миші по рядку «Налаштування», - відкриється нове діалогове вікно.
6
У вікні, перейдіть на вкладку «Конфіденційність». У групі «Історія» за допомогою списку в полі «Firefox» встановіть значення «Не буде запам'ятовувати історію». Натисніть кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу.
7
Щоб очистити журнал форм і пошуку браузера, у верхньому рядку меню виберіть пункт «Інструменти». У випадаючому меню клікніть лівою кнопкою миші по рядку «Стерти недавню історію». У діалоговому вікні встановіть маркер в поле навпроти напису «Журнал форм і пошуку », натисніть кнопку «Очистити зараз» і підтвердіть команду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0mV9jXHKRfw
Сьогодні все більше і більше людей вдаються до пошуку роботи через інтернет. Численні сайти, присвячені питанням працевлаштування, пропонують тисячі вакансій і зберігають у своїх базах не менша кількість резюме . Але рано чи пізно пошуки закінчуються, і приходить час видалити резюме з сайту. Зробити це можна за пару хвилин.
Інструкція
1
Зайдіть на сайті, де розміщено ваше резюме , під своїм логіном і паролем. Якщо ви забули пароль, скористайтеся процедурою відновлення пароля.
2
Пройдіть в особистий кабінет або особисту сторінку.
3
Перейдіть на сторінку свого резюме або в розділ «Управління резюме » (залежно від інтерфейсу сайту).
4
Знайдіть посилання «Видалити». Іноді для завершення процесу видалення резюме з сайту, необхідно підтвердити своє рішення, пройшовши за посиланням в електронному листі, який буде відправлено на вказаний при реєстрації поштову адресу. Як правило, після видалення резюме ви перестаєте отримувати і розсилки з сайту, наприклад, нові вакансії.
Корисна порада
На деяких сайтах передбачена можливість зробити резюме недоступним для перегляду нікому крім вас. Таким чином, ви можете не видаляти свої дані, а просто прибрати резюме з бази. Це дуже зручно, адже не виключено, що через якийсь час ви знову задумаєтеся про пошук нової роботи, і вам не доведеться знову складати резюме. Достатньо буде лише додати в нього нові дані.