Як підключити базу даних.

Сучасний бухгалтер часто працює не з однією організацією, а з кількома. Така висока ефективність роботи досягається завдяки автоматизації документознавства в цілому, за допомогою використання комп'ютерів і спеціальних програм - наприклад, таких як 1С. Щоб працювати з ще одним клієнтом, бухгалтеру достатньо підключити в оболонку 1С ще одну базу даних.
Вам знадобиться
  • - програма 1С;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть інсталяційний файл бази даних 1С через «Диспетчер файлів» або через ярлик на робочому столі. Двічі клікніть по ньому мишею, щоб викликати початкове меню завантаження програми. Програма 1С запропонує вам вибрати клієнта, з документацією якого ви хочете працювати - бази даних представлені в списку виниклого вікна. Для додавання нового клієнта спеціально передбачена кнопка «Додати».
2
Відкриється вікно «Реєстрації Інформаційної Бази». У верхньому рядку вам потрібно написати назву організації (можете вказати скорочений варіант), а в нижньому рядку - шлях до бази даних на вінчестері вашого комп'ютера. Для завдання шляху за допомогою «Диспетчера файлів» натисніть на кнопку з точками. Ви можете придумувати різні назви бази даних, однак варто відзначити той факт, що на персональному комп'ютері може міститися велика кількість різних файлів, тому намагайтеся називати зрозумілими вам іменами.
3
Знайдіть папку з базою даних нової організації, послідовно пройшовши по шляху з кореневого каталогу. Підтвердіть своє рішення, натиснувши кнопку «Ок», а потім ще раз - для закриття вікна реєстрації. Тепер у списку клієнтських баз з'явиться нова організація, і для роботи з її документами вам потрібно буде вибрати її в списку і натиснути кнопку "Ок". Доступ до документів організації буде одразу здійснено після завантаження програми в операційну систему.
4
Як правило, бази даних повинні зберігатися в надійному місці. Намагайтеся створювати резервні копії і зберігати їх на переносних носіях, а також використовувати на комп'ютері спеціальне антивірусне програмне забезпечення. Регулярно оновлюйте бази сигнатур, щоб система комп'ютера завжди була під захистом.
Щоб сайт активно працював і зберігав всі дані про користувачів або просто зберігав матеріал, потрібно підключати спеціальні бази даних. Не кожна людина справляється з поставленим завданням, оскільки не має уявлення про це. Однак все вирішується за лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - сайт
Інструкція
1
Створіть саму базу даних, яку ви будете підключати до сайту. Зайдіть в розділ «Панель управління», яка розташована на сайті. Виберіть розділ «База даних». Створіть новий документ. Після даної операції, отримана база буде виглядати наступним чином: account_Названіе бази даних. Також необхідно створити ім'я користувача. Тепер до отриманої базі даних підключіть скрипт. Знайдіть файл, в якому прописані параметри підключення. Він зазвичай називається config.php.
2
Відредагуйте файл конфігурації. Це можна зробити на персональному комп'ютері, зайшовши через «Пуск» в програму «Блокнот». Запишіть всі параметри підключення: 1) $ hostName="localhost";//Localhost - це назва хоста2) $ userName="account_НазваніеПользователя";//Ім'я користувача бази3) $ password="*****";//Пароль пользователя4) $ databaseName="account_НазваніеБазиДанних";//Назва БД.Далее всі дані перенесіть на хостинг.
3
Можете ще зробити підключення бази даних іншим чином. Зайдіть в «Панель управління» на потрібному хостингу. В меню знайдіть і натисніть на розділ «Управління користувачами MySQL». Потім клацніть на кнопку "Додати". Таким чином ви створили логін і пароль. Натисніть «Далі». Зайдіть в розділ «Управління базами даних MySQL». Натисніть на кнопку «Додати». В описі введіть назву «Адаменко». Ще раз натисніть на кнопку «Додати». Запам'ятайте ім'я вашої бази даних і пароль. Натисніть «Далі». Відкриється вікно, в якому потрібно зробити деякі налаштування. Додайте ім'я користувача БД. На хостингу створіть директорію бази даних. У створену папку внесіть записи. Даний файл буде називатися connect.php. Він включає в себе налаштування підключення. При необхідності заповнюйте всі потрібні пункти, використовуючи дані користувача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ddYCJSIJSeU