Як підключити мережевий кабель.

Для настройки власної локальної мережі необхідно правильно з'єднати комп'ютери між собою. Зазвичай для цієї мети використовують мережеві концентратори або вдосконалені їх аналоги.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Якщо вам не потрібно підключати мережеві комп'ютери до інтернету, то придбайте концентратор. Це пристрій повинен володіти достатньою кількістю LAN-роз'ємів. Підключіть мережевий концентратор до електромережі, попередньо встановивши його в потрібному місці.
2
Придбайте потрібну кількість мережевих кабелів певної довжини з коннекторами на обох кінцях. Якщо у вас є кліщі для обтискача кручений пари, то придбайте мережеву шнур і конектори RJ-45. Створіть необхідну кількість власних мережевих кабелів.
3
Увімкніть комп'ютери і виконайте їх підключення до концентратора. Для цього один кінець кабелю застроміть в LAN-порт, розташований на мережевої карти комп'ютера, а другий - в аналогічний роз'єм концентратора. Переконайтеся в тому, що коннектор щільно зафіксований за допомогою спеціальної засувки. Вона необхідна для запобігання випадкового відключення кабелю від слота.
4
Зачекайте, поки операційна система визначить наявність нового підключення до мережі. Налаштуйте це з'єднання. Зазвичай при такій схемі побудови локальної мережі використовують стаціонарні IP-адреси. Це дозволяє швидко отримати доступ до потрібного комп'ютера, не виконуючи кожного разу його пошук в мережевому виявленні. Відкрийте список активних мережевих підключень. Правою кнопкою миші виділіть значок потрібної мережевої карти і виберіть пункт «Властивості».
5
Тепер відкрийте настройки протоколу TCP/IP. Активуйте параметр «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть числове значення постійного IP. Виконайте аналогічну настройку інших комп'ютерів. Краще використовувати IP-адреси, що збігаються першими трьома сегментами. Для спрощення введення адрес використовуйте прості комбінації, наприклад 10.10.10.4. Щоб відкрити список мережевих папок іншого комп'ютера, натисніть одночасно клавіші «Пуск» і R. Введіть в з'явилося поле \\ 10.10.10.4.