Як усунути залипання клавіш. рада Як позбутися залипання клавіш в sleeping dogs.

Частина команд на комп'ютері запускається одночасним натисканням кількох клавіш на клавіатурі. Початківцям користувачам або людям з обмеженими можливостями іноді складно освоїти одночасне натискання клавіш , тому розробниками передбачена опція залипання клавіш . Щоб увімкнути або усунути залипання клавіш , необхідно виконати ряд дій.
Інструкція
1
Опція залипання клавіш передбачено не для всіх клавіш на клавіатурі, а тільки для керуючих клавіш . До них відносяться Ctrl, Alt, Shift і клавіш а Windows (із зображенням прапора). При включеній опції керуюча клавіш а після натискання залишається активною до тих пір, поки не буде натиснута наступна клавіш а і викликана потрібна команда.
2
При роботі з включеним режимом залипання клавіш для деактивації даної опції натисніть клавіш у Shift п'ять разів. Якщо вам необхідно повністю відключити дану опцію, скористайтеся можливостями системи.
3
Через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». Якщо ви не бачите кнопку «Пуск», значить, у вас прихована «Панель завдань». Натисніть на клавіатурі клавіш у Windows або підведіть курсор миші до нижнього краю екрану і дочекайтеся, поки панель спливе.
4
На «Панелі управління» виберіть значок «Спеціальні можливості» (при цьому не важливо, відображається ваша панель в класичному вигляді або за категоріями). Відкриється нове діалогове вікно. На вкладці «Клавіатура» в групі «Залипання клавіш » зніміть маркер з поля навпроти рядка «Залипання».
5
Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу і закрийте вікно «Спеціальні можливості». Для цього натисніть на кнопку ОК або на значок Х в правому верхньому куті вікна.
6
Опція залипання передбачена не тільки для клавіатури, а й для кнопки миші. Щоб відключити залипання кнопки миші, через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». У категорії «Принтери та інше обладнання» клікніть по значку «Миша», - відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Миша».
7
У вікні, перейдіть на вкладку «Кнопки миші» і зніміть маркер в групі «Залипання кнопки миші» з поля навпроти напису «Включити залипання». Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно звичайним способом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wfmcb7HTNno