Як змінити заголовок вікна.

В операційній системі Microsoft Windows користувач може налаштувати вигляд багатьох елементів за власним смаком. Це відноситься і до виду заголовків вікон. Щоб змінити колір заголовка вікна , стиль і розмір шрифту, спосіб відображення адреси, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Основна частина налаштувань, що відповідають за зовнішній вигляд елементів, знаходиться у вікні «Властивості: Екран». Викликати його можна різними способами. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній від папок і файлів області «Робочого столу». Виберіть зі списку в випадаючому меню пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється потрібне діалогове вікно.
2
Інший спосіб: через меню «Пуск» викличте «Панель управління». Якщо панель має класичний вигляд, клікніть лівою кнопкою миші по значку «Екран». Якщо «Панель управління» відображається за категоріями, клікніть по шуканого значку «Екран» в категорії «Оформлення і теми».
3
У діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Оформлення» та натисніть на кнопку «Додатково», - відкриється нове вікно «Додаткове оформлення». У розділі «Елемент» за допомогою списку оберіть елемент, який хочете змінити. Наприклад, заголовок активного вікна або заголовок неактивного вікна , кнопки управління вікном або кордон активного (неактивного) вікна .
4
У полях, розташованих правіше поля списку, вкажіть потрібні значення за допомогою миші або клавіш клавіатури: розмір шрифту, основний і альтернативний колір. Після внесення змін натисніть на кнопку ОК у вікні «Додаткові ефекти», а у вікні «Властивості: Екран» - кнопку «Застосувати». Закрийте вікно властивостей, натиснувши на значок Х в правому верхньому куті вікна або на кнопку ОК.
5
Щоб в адресному рядку папок відображалися повні шляхи до файлів і папок, відкрийте будь-яку папку. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс» та компонент «Властивості папки», - відкриється нове діалогове вікно. Те ж саме можна зробити і через меню «Пуск». Викличте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Властивості папки».
6
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Вид», пересуваючись по списку за допомогою смуги прокрутки, знайдіть пункти «Виводити повний шлях в панелі адреси» і «Виводити повний шлях в рядку заголовка». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно властивостей звичайним способом.