Як навчитися танцювати тектонік. Як навчитися танцювати електро в домашніх умовах.

тектонік - нове танцювальне напрям, завоювало безліч шанувальників по всьому світу. Такі танці виконуються під музику electro house і поєднують в собі елементи техно, хіп-хопу та рейву. Суть цього напрямку - рухи руками, але стегна, коліна і стопи теж беруть участь. Для правильного виконання важлива відмінна координація рухів, гнучкість і вміння слухати своє тіло. Бажано також мати хороший слух, але всі ці якості можна розвинути, щоб навчитися танцювати тектонік.
Вам знадобиться
  • килимок;
  • дзеркало;
  • музика Electro House;
  • тенісні м'ячі або яблука.
Інструкція
1
Запишіться в танцювальну школу. Якщо кілька років тому студій, які пропонували навчання тектоніку, було дуже мало, то сьогодні знайти вчителів набагато простіше. Заняття в такій школі допомагають уникнути багатьох помилок, які допускають учні, і дають «базу», тобто вчать правильно рухатися, планувати тренування. Але необхідно також займатися самостійно, щоб добитися великих успіхів.
2
Для тренувань будинку забезпечте хороші умови: покладіть на підлогу спортивний килимок або килим, повісьте перед ним дзеркало, щоб бачити себе з боку. Бажано мати два дзеркала, щоб забезпечити огляд з різних ракурсів. Підберіть потрібну музику відповідного жанру. Спочатку вам знадобиться всього один або два треки, потім можна використовувати більше. Якщо ви не знаєте конкретних виконавців, виберіть останні тематичні збірники, наприклад, Electro Dance або Tectonik Killer. Виберіть вподобану пісню, яка вас змушує рухатися, танцювати з повною віддачею. Надіньте для занять вузькі джинси, обтягуючий майку або футболку, кросівки і напульсники.
3
Навчіться відчувати ритм, програйте кілька разів вибраний трек, отстуківая мелодію. Почніть виділяти акценти в музиці, спробуйте виділити певні інструменти. Спочатку буде важко, але з часом ви станете інтуїтивно відчувати музику, передбачаючи наступний такт.
4
Розвивайте координацію за допомогою декількох вправ. Візьміть в руки по яблуку, розставте ноги на ширину плечей і закрийте очі. Одночасно підкиньте обидва яблука і постарайтеся їх зловити, не відкриваючи очей. Замість яблук можна використовувати тенісні м'ячі. В транспорті спробуйте проїхати, не тримаючись за поручні, а на прогулянці ходите по бордюрах.
5
Розвивайте гнучкість: робіть нахили, «місток», вправи на розтяжку, можна зайнятися йогою. Навчіться швидкості рухів, для цього чергуйте біг на місці з максимальною швидкістю і рухи руками, як ніби ви когось б'єте. Розвивайте реакцію: танцюйте під змінюють одне одного музичні ритми і мелодії. Робіть вправи на пластику: підніміть вгору праву руку, опустивши ліву, поміняйте руки. Перехрестіть руки перед грудьми, щоб утворилася діагональ, потім помістіть їх паралельно один одному і вертикально, з'єднавши лікті.
6
Використовуйте відео-уроки для тренувань танцю тектонік, читайте інструкції. Краще знайти повні, професійні відео-курси, а не дивитися уривчасті ролики. Спочатку заучуйте руху, прослухати їх, доводите до ідеалу, а з часом прийде здатність імпровізувати. Пам'ятайте, що чим більше ви тренуєтеся, тим краще будете танцювати. Оптимальна частота занять - щодня мінімум по 20-30.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wNW6z0td-uw
Зверніть увагу
Щоб навчитися професійно танцювати тектонік, самостійних тренувань недостатньо, потрібно знайти викладача або ходити на заняття в танцювальну школу.
Танець - один з найдавніших способів без слів висловити свої почуття і емоції, розвинути тілесну гнучкість, продемонструвати той чи інший настрій. Затребуваними є самі різні стилі танцю, як класичні, так і сучасні. Серед сучасних танців величезною популярністю в усьому світі користується тектонік , і багато починаючих танцюристи мріють вивчити його, так як тектонік - це найкращий спосіб підкреслити рухами тіла лунає музику.
Інструкція
1
В тектонік е музика є визначальним фактором для рухів танцюриста. Задача танцюриста в цьому стилі - через пластику по максимуму виразити свої відчуття від музики, від зміни її ритму, від різних інструментальних композицій, і саме тому для освоєння тектонік а необхідно натренувати музичний слух.
2
Навчіться уважно слухати музику, усвідомлювати мелодичні переходи і, що важливо, виділяти із загальної композиції ритм-секцію. Навчитися слухати ритм - найважливіше завдання для початківця танцюриста.
3
Розвивайте почуття ритму - слухайте різну музику, поплескуйте в долоні в сильну частку, а потім спробуйте плескати в слабку долю. Пробуйте отстукивать різні ритми, а також беріть уроки у викладачів, розвиваючих музичний слух.
4
Навчіться не тільки відчувати ритм пісні, а й виділяти в ній ритмічні акценти, на які можна зробити пластичний акцент в танці. Пробуйте танцювати й імпровізувати, потрапляючи в музичні акценти.
5
Наявність музикальності і артистизму набагато важливіше, ніж знання техніки танцю, тому в першу чергу зверніть увагу на розвиток цих двох якостей. Справжній танцюрист тектонік а повинен перетворювати своє тіло в музичний інструмент, і саме від цієї здатності залежить його рівень професіоналізму.
6
Вчіться передавати в танці за допомогою власної пластики якнайбільше музичних нюансів, зсувів акценту, ритмічних елементів.
7
Тренуйтеся якомога більше, підвищуючи свій танцювальний рівень. Домогтися високих результатів можна навіть в тому випадку, якщо ви починаєте танцювати з нуля. Головне в навчанні - це наполегливість і бажання.
8
Навчатися можна як у домашніх умовах, так і у викладача в танцювальній студії, але якщо ви вирішили починати навчання вдома, через деякий час найкраще буде продовжити навчання з викладачем, який зможе виправити помилки і домогтися максимально професійного виконання танцю.
9
Знайдіть того викладача, який підійде саме вам і буде достатньо компетентний. І звичайно, переймайте досвід у інших танцюристів - дивіться виступи відомих виконавців тектонік а, стежте за їх технікою, акторською грою, пробуйте повторювати їх руху - це істотно доповнить вашу техніку.