Як створити веб-студію.

Починати свій бізнес непросто. Особливо, якщо це бізнес у віртуальному просторі інтернету. Завжди виникають питання, з чого реально складатиметься робота, за що платитимуть. Веб-студії займаються розробкою і дизайном веб-сторінок і сайтів для підприємств, організацій, приватних осіб і т.д. Простіше кажучи, веб-студії створюють ті сторінки і сайти, на які ви потрапляєте, виходячи в інтернет.
Інструкція
1
Створення сайтів підпорядковується особливим законам і вимагає враховувати особливості сприйняття людиною інформації з екрану комп'ютера. Тому інтернет-бізнесом займаються люди просунуті, які знають толк в рекламі, що освоїли різні комп'ютерні програми і володіють креативним мисленням. Якщо ви відповідаєте всім цим вимогам, то відкриття веб-студії - це ваш бізнес.Определіте попит на створення інтернет-сайтів у вашому місті. Визначте, які саме послуги ви готові надати своїм клієнтам. Це можуть бути просто сайти-візитки, які обнародувано сайти продажів, інтернет-магазини. Для чіткого поняття затребуваності ваших пропозицій скористайтеся друкованими виданнями з оголошеннями та інтернет-пошуком. Якщо треба, проведіть невеликий телефонне опитування.
2
Знайдіть юридичний статус, зареєструйтесь в податковій інспекції як індивідуального підприємця або оформіть ТОВ відповідно до законодавства. Це необхідно для роботи з серйозними клієнтами, та й взагалі для офіційної роботи.
3
При наявності вільних коштів зніміть невеликий офіс і найміть фахівців: програмістів і веб-дизайнерів. Оснастите веб- студію досить потужною комп'ютерною технікою. Обладнайте офіс так, щоб співробітникам у ньому було зручно працювати. Комфортна меблі та гарне освітлення значно піднімають продуктивність.
4
Бухгалтерський та юридичний супровід нової веб-студії спочатку здійснюйте через спеціалізовані фірми. Це обійдеться дешевше на перших етапах, ніж утримувати постійних співробітників. Витрати на бухгалтерію - це такі ж неминучі витрати, як оплата за інтернет, електрика, оренду тощо.
5
Створіть свій сайт, розмістіть рекламу про пропоновані послуги, прайс на них. Красивий і зручний сайт буде також гідно представляти вас на ринку інтернет-розробок.
6
Шукайте клієнтів, телефонуйте на підприємства, відвідуйте їхні рекламні відділи, зустрічайтеся з керівниками, напрацьовуйте клієнтську базу.