Як зробити дзеркальна стеля.

Дзеркальний стеля є хорошим варіантом декоративного оформлення приміщень. Такий стеля здатний візуально збільшити простір. Його можна встановити навіть в компактних приміщеннях з низькими стелями.
Інструкція
1
Робиться такий стеля з окремих плиток. Врахуйте, розміри їх граней можуть бути різними. Все залежить від ваших побажань. Встановити дзеркальний стеля ви можете навіть в тих приміщеннях, стеля яких має невеликі нерівності.
2
Для початку розрахуйте кількість плиток. Вам обов'язково доведеться зіткнутися з різкою дзеркал. Даний процес дуже трудомісткий і складний. Купуйте дзеркальні плитки з запасом.
3
Монтувати дзеркальний стеля ви можете різними способами. Обов'язково вирівняйте поверхню бетонних плит. Для цього використовуйте листи фанери або гіпсокартону. Листи приклейте до поверхні. В даний час в будівельних магазинах можна придбати клей, який спеціально призначений для кріплення дзеркал. Нанесіть його по всьому периметру плитки і хрест-навхрест по центру. Оклейте плиткою весь стеля .
4
Кріпити дзеркальні плитки ви можете також на шурупи. Для початку займіться підготовкою поверхні. Для вирівнювання можна використовувати тільки гіпсокартон. Потім у кожній плитці просвердлите отвори по кутах. Закріпіть її на стеля шурупами і дюбелями. На шурупи обов'язково одягніть гумові шайби. Якщо ви хочете щоб плитка була закріплена надійно, то використовуйте для кріплення шурупи паралельно з клеєм.
5
Дзеркальний стеля можна зробити за допомогою полістирольної плити. У неї дзеркальна поверхня. На звороті плити -самоклеющаяся поверхню. Перед наклеюванням плити розкачайте рулон і добре його випрямити. Потім зніміть захисну плівку. Притисніть плитку до стелі клейким шаром. Врахуйте, на плиті не повинно залишатися бульбашок. Добре розгладьте її валиком. Особливу увагу приділіть кутам. Досить часто вони починають відставати. Їх необхідно особливо сильно притискати. Після того, як ви наклеїли плиту, закрийте вікна в приміщенні. Протягу бути не повинно.