Як пофарбувати ламінат. Як пофарбувати меблі з ламінату.

Ламінат - одне з найпопулярніших підлогових покриттів. Він не є занадто дорогим матеріалом, а значить, його покупка вигідна при проведенні ремонтних робіт. Ламіновані панелі прекрасно доповнюють будь-який інтер'єр, тому що випускаються в різних колірних рішеннях. Якщо ви надумали перефарбувати ламінат, то слід пам'ятати про декілька важливих правилах.
Інструкція
1
Один з нечисленних недоліків ламінату полягає в його водопроникності. При догляді за ламінованим покриттям підлоги не проводьте вологе прибирання підлоги і не користуйтеся миючими засобами. Будь-яку пролиту рідину витирайте досуха. Враховуючи ці особливості ламінату, пам'ятайте, що використовувати фарби на водній основі не можна. Для цих цілей підійдуть тільки алкідні або поліуретанові фарби.
2
Перед нанесенням фарби зашкурьте поверхню для кращого зчеплення і перевірте сумісність фарби з верхнім шаром ламінату. Недотримання цих простих правил призведе до деформації ламінату, а фарба «облізе». У цьому випадку доведеться міняти підлогове покриття, що істотно позначиться на сімейному бюджеті.
3
Ламінат , що пройшов заводську обробку, має покриття з меламінових смол. Проводячи домашній ремонт, пам'ятайте про те, що відтворити даний процес неможливо. Застосовуйте полімери, якими покриваються наливні підлоги. Як правило, для цієї мети використовують лаки, що мають поліуретанову і епоксидну основу. Часто застосовуються лаки матового кольору, оскільки їх склад має поліуретанову основу: ® 6805 або зносостійкий епоксидний лак ESP® 6730. Можна скористатися наливним епоксидним безбарвним складом ESP® 0124F.
Корисна порада
1. У порівнянні зі звичайною пластиковою панеллю, ламінат відрізняється більш складною структурою. Він набагато міцніше, більш стійкий до ударів і яким-небудь зовнішніх пошкоджень. Від товщини ламінованих панелей залежать звукопоглинальні властивості покриття, можливість швидкої і якісної збірки статі, зносостійкість і інші важливі характеристики. 2. Виходячи з технічних характеристик ламінованих поверхонь, їх не рекомендується фарбувати. Тому уникайте процедури фарбування ламінату.