Як налаштувати dsl speed.

Щоб оптимізувати швидкість доступу до інтернету, використовуючи dsl-канал, рекомендують використовувати цілий комплект програм. Всі вони виконують різні функції і є відмінним доповненням один для одного.
Вам знадобиться
  • - Інтернет оптимізатор;
  • - Traffic Compressor.
Інструкція
1
Підготуйте комп'ютер для забезпечення йому найкращої продуктивності. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і клікніть правою кнопкою миші по розділу жорсткого диска, на якому встановлена операційна система. Відкрийте властивості цього розділу. Натисніть кнопку «Очищення диска» і виконайте цю процедуру, щоб позбутися від непотрібних файлів.
2
Вимкніть невикористовувані служби. Багато з них періодично використовують підключення до інтернету, тим самим забиваючи канал. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Тепер відкрийте меню «Адміністрування» і клікніть по ярлику «Служби».
3
Вимкніть непотрібні вам служби, попередньо переконавшись в тому, що цей процес не зашкодить нормальній роботі операційної системи. Для цього уважно прочитайте описи до кожної службі. Вимкніть автозагрузку цих процесів, щоб не виконувати ручну їх зупинку після кожної перезавантаження комп'ютера.
4
Скачайте програму «Інтернет оптимізатор». Вона буде потрібно для виконання автоматичної настройки підключення до мережі. Встановіть цю утиліту і запустіть її. Виберіть операційну систему. Вкажіть тип підключення до інтернету (DSL, LAN і т.д.). Введіть значення MTU, яке зазначено в налаштуваннях вашого dsl-модему. Пересуньте повзунок в пункті «Налаштування швидкість» до показника «Швидко». Натисніть кнопку «Оптимізувати» і дочекайтеся завершення виконання необхідних операцій.
5
Скачайте і встановіть програму Traffic Compressor. Запустіть цю програму і виберіть номінальну швидкість доступу до інтернету, яка заявлена вашим провайдером. Натисніть кнопку «Включити» і встановіть галочку поруч з параметром «Запускати при вході в Windows». Згорніть вікно цієї програми, дозволивши їй працювати в автоматичному режимі.