Як прокласти кабель в стіні.

Іноді виникає необхідність в прокладанні кабелю в стіні . Це може бути пов'язано з переплануванням квартири, з перестановкою меблів або ж з ремонтом приміщення. В даному випадку доводиться переносити розетки і вимикачі.
Інструкція
1
Провести кабель можна під штукатуркою, в шарі штукатурки, під підлогою або ж в каналах. Якщо ви вирішили зробити приховану проводку, то використовуйте канали та труби під кабель. Їх необхідно поглибити на 10 мм в стіну. Самі ж дроти перебуватимуть на глибині 5 мм.
2
Кабель ви також можете прокласти в видовбаних в стінах борознах. Тільки врахуйте, необхідно їх потім закрити. Спочатку займіться монтажем проводки. Кабель закріпіть цвяхами, забиваючи їх в розчин між цеглою. Також ви можете використовувати при кріпленні алебастр. Приклейте кабель до стіні в декількох місцях за його допомогою. Після цього займіться штукатуркою стін. У підсумку кабель перебуватиме під шаром штукатурки.
3
Для прокладання проводів ви можете використовувати електротехнічні плінтуса. Вони являють собою довгі вузькі пенали, в яких є поздовжні перегородки. Складаються такі плінтуса повністю з важкоспалимих пластмаси. Зверніть увагу, на плінтусі є кришка, яка замикається з основою. Бічні стінки пенала будуть пружинити. Розташовуйте такі плінтуса на стінах у підлоги. Також їх можна встановлювати по периметру дверних прорізів. Щоб не відбувалося вискакуванню шнура телефонного апарату з розетки, прикріпіть його до стіні або плінтусу гумовим компенсатором.
4
Великою популярністю в даний час користуються гофровані кабель -канали. Ви можете використовувати кабель -канали різного діаметру. Їх основним призначенням є розміщення різних проводів та кабелів. Для того щоб протягнути кабель через гофроканал, спочатку скрутіть кінці проводів. У кожному такому каналі обов'язково повинна бути дріт, яка допомагає протягти кабель. Скручені кінці добре прикріпіть до дроту. Рівномірно протягнете кабель через гофру.