Як слід проводити вечір напередодні Різдва.

Різдво - найпрекрасніший і світле свято, який прийнято зустрічати в спокійній і затишній обстановці, в колі сім'ї, за великим святковим столом з безліччю смачним страв. Але зовсім не обов'язково організовувати все за стандартним варіантом, як це роблять всі сім'ї. Проявіть трохи фантазії і зробіть це свято незвичайним, щоб він запам'ятався вам надовго і не був схожий на попередні різдвяні гуляння.
Інструкція
1
Влаштуйте в різдвяний вечір невеликий сімейний карнавал, але до цього необхідно як слід підготуватися. Оголосіть заздалегідь всім домочадцям, що всі повинні бути присутніми на святі в незвичайних костюмах, пошитих власноруч із підручних засобів.
2
Приступите до оформлення квартири, створіть затишну і незабутню атмосферу за допомогою гірлянд, новорічних іграшок, мішури і дзвіночків. Не забудьте розставити прикрашені ялинові гілочки, які і є символом свята. Не варто забувати про такий незамінний предмет для створення затишку, як свічки. Вони допоможуть створити в квартирі ефект чарівництва і спокою, крім того, запалені свічки на Різдво - своєрідна традиція, яка незмінно передається з року в рік.
3
Приготуйте святкову вечерю, який потрібно прикрасити і подати в найкращій посуді, наявної в будинку. За традицією зазвичай смажать гусака чи качку, обов'язково має бути і рибне блюдо. При цьому не забудьте запастися смакотою і солодощами на той випадок, якщо до вас завітають діти або дорослі з різдвяними піснями.
4
Діти також мають брати безпосередню участь у підготовці до цього світлого свята, але насамперед їх треба ознайомити з основами Різдва. Постарайтеся розповісти дитині про історію цього свята і запропонуйте розфарбувати такі розмальовки, які допоможуть йому зрозуміти все витоки святкування. Прикрасьте всі разом святкову ялинку, повісьте на неї пряники, мандарини, цукерки та горіхи. Розкажіть про те, що в Різдво прийнято сідати за стіл тільки після появи на небі першої зірки. До цього моменту йде строгий пост.
5
Як відомо, на Різдво прийнято дарувати один одному подарунки. Поясніть малюкові, що їх приніс ангел або це сюрприз від Боженьки. Це свято несе в собі масу позитивних емоцій і веселощів. Після святкової вечері одягніться тепліше і вирушайте кататися на санках з гірки або на каток. Відвідайте пам'ятні місця, друзів і рідних, піднесіть їм невеличкі сюрпризи. Не варто старатися з прийомом спиртних напоїв, так як в цей день діти повинні відчувати все тепло і турботу своєї родини.