Як зробити арочну двері.

Арка в дверному отворі - чудове рішення, яке може бути використане для створення затишного інтер'єру будинку. Округлі форми не напружують очі. Існують арки різних форм: класичні, в стилі модерн, романтичні і еліпсоїдні. Встановити їх можна самостійно.
Інструкція
1
Для початку вставте в проріз направляючі з алюмінію. Закріпіть їх шурупами і дюбелями. Вони повинні розташовуватися на відстані 15 см один від одного. Потім намалюйте на аркуші ватману шаблон майбутнього отвору. Якщо є можливість, то зробіть його в натуральну величину. Робота буде значно спрощена.
2
Після цього виріжте деталі з гіпсокартону. Вони повинні мати заокруглену трикутну форму. Потім прикріпіть дані фігури до прорізу по дві з кожного боку. Прикріпіть гіпсокартон до металевого профілю навпроти дюбелів за допомогою шурупів. Надріжте стінки профілю. Рекомендується робити надрізи через кожні 5 см. Вигніть профіль по заокругленню арки. Дану конструкцію прикріпіть між трикутниками з гіпсокартону. У тих місцях, де профіль стикається з торцями отвору, загніть його всередину і закріпіть за допомогою дюбелів.
3
Відпиляєте виступаючі частини металу і гіпоскартона. Виріжте з гіпсокартону рівну смужку. Вона повинна бути ширше прорізу на 3 см і довше вигину арки приблизно на 10 см. Після цього просвердлите в гіпсокартону отвори. Щоб матеріал добре гнувся, добре змочіть його водою. Прикріпіть його до торцевих профілів. Зачекайте добу. За цей час гипосокартона повністю висохне. Зашпаклюйте всю конструкцію. Залишилося тільки ошкурить поверхню.
4
Можете приступати до обробки арки. Для цього ви можете використовувати шпалери або фарбу. Проте дані матеріали будуть швидко втрачати свій первозданний вигляд. Рекомендується покривати арку декоративною штукатуркою. Вона буде виглядати красиво і незвично. Якщо ж кошти дозволяють, то обробіть арочний отвір штучним каменем. В даний час на ринку багато оздоблювальних матеріалів, призначених спеціально для арок. Вам залишається тільки вибрати підходящий. Отелочний матеріал повинен добре поєднуватися із загальним інтер'єром приміщення.