Як підключити обігрів дзеркал на ВАЗ. бічні дзеркала solina на ваз 2110.

Зими в Росії не тільки традиційно суворі, але і примхливі. Теплий день змінюється нічним морозцем, що для автомобілістів означає промерзлі скла салону і крижані дзеркала бічного огляду, користуватися якими неможливо. Позбутися від таких подарунків природи допоможе обігрів дзеркал.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - скотч широкий;
  • - мотузка або міцний ремінь;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Підготуйте автомобіль ВАЗ до заміни бічних дзеркал. Почніть з демонтажу оббивки передніх дверей і порогів. Там необхідно буде прокласти електричні дроти. Зверніть увагу на той факт, що для підключення обігріву дзеркал потрібно витягнути штатний дзеркало. На жаль, в 99% з 100 це дзеркало кришиться і лопається. Дістати його в цілості й схоронності не зможуть, швидше за все, і на СТО.
2
Одягніть заздалегідь рукавички. Починайте розбирати дзеркало з ручки управління, потім викрутити саморізи, які відповідають за кріплення декоративної накладки. Візьміть викрутку з плоским жалом і піддіньте дзеркальний елемент, не звертаючи уваги на стан дзеркала . Щоб не порізатися, працюйте в рукавичках. Візьміть скотч і проклейте площину дзеркала . Це допоможе уникнути розльоту осколків і попадання їх в обличчя.
3
Викруткою акуратно витягніть шарнір дзеркала з корпусу. Щоб від'єднати його, зробіть петлю. Матеріалом для петлі може послужити ремінь або мотузок. Накиньте петлю на шарнір і сильно дерните на себе. При цьому притримуйте сам корпус дзеркала , щоб випадково не зірвати його.
4
Почніть підключення контактних елементів. Переконайтеся, що комплектність проводів дотримана. Має бути чотири провідника на ліве і праве дзеркало, а також два дроти на масу. Затягнути дроти в щілину важеля пружини дзеркала . Почніть збірку дзеркального елемента. Злегка натиснувши на центральну область, зафіксуйте його до клацання.
5
Поставивши новий дзеркальний елемент, пропустіть проводу всередину дверей автомобіля. Заведіть дроти на кнопку включення обігріву заднього скла. Для цього зніміть мінусову клему акумулятора і викрутити запобіжний блок. Тепер потрібно завести дроти і сюди, щоб уникнути перевантажень бортової мережі. Зробивши проводку, остаточно зберіть дзеркало бічного огляду і перевірте його працездатність.