Як робити хліб у хлібопічці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Випікати хліб в хліб опечке можна вдома, не відволікаючись від своїх повсякденних справ. Ви можете робити не тільки хліб , але і кондитерські вироби за будь-що. Варіюючи і експериментуючи зі стандартним рецептом по вашому розсуду, ви можете створити справжнє ексклюзивне частування.
Вам знадобиться
    • інструкція по експлуатації хлібопічки;
    • продукти для приготування тіста;
    • наявність електрики.
Інструкція
1
Уважно прочитайте інструкцію до вашої хліб опечке. Відштовхуючись від неї - дійте, тому як принцип випікання, хоч і єдиний для всіх моделей такого ряду побутової техніки, але іноді має свої особливості, які треба знати.
2
В форму печі всипте продукти для тіста. Наприклад, це можуть бути: 1,5 ч. Ложки дріжджів «Саф-момент», 500 грамів просіяного борошна, 1,5 ч. Ложки кухонної солі, 1,5 ст. ложки цукрового піску і 1,5 ст. ложки вершкового масла. Суху суміш залийте 250 мл теплого молока.
3
Вставте форму в хліб опечку.
4
Закрийте кришку на хліб опечке. Увімкніть прилад в мережу і виберіть режим для випічки, а також колір кірки майбутнього хліб а. Для описаних вище інгредієнтів виберіть програму випікання білого хліб а масою 1 кг з темною кіркою. Натисніть «пуск».
5
Щойно програма запущена, хліб опечка починає сама місити тісто, гріє його, витримує час, щоб воно підійшло. Зачекайте завершення першого циклу вимішування тіста для того, щоб зазирнути всередину. Це необхідно для зорового контролю якості тесту. В центрі форми повинно лежати тісто у вигляді кулі. Якщо ця куля розтікається по дну, то додасте 2-3 столових ложки борошна. Якщо куля тугий, а в формі ще залишилася борошно, то додайте води, визначаючи потрібну кількість «на око». Потім машина знову почне місити тісто, тоді знову переконайтеся, заглянувши всередину, що ви правильно додали інгредієнти.
6
Приблизно через 3,5 години хліб спечеться. Піч повинна вам про це просигналити. Вимкніть її тоді відповідною кнопкою і з розетки. Вийміть форму, дайте хліб у охолонути.
Зверніть увагу
При витяганні форми з хлібопічки з готовим хлібом використовуйте рушники або прихватки, тримаючи гарячу форму з двох сторін.
Корисна порада
Використовуйте мірний стаканчик і мірну ложку для вимірювання сухих продуктів і рідин.