Як налаштувати мережеве підключення. налаштувати мережеве підключення будинок ру.

Вміти налаштовувати мережу на своєму комп'ютері повинен кожен користувач ПК - адже сьогодні без Інтернету складно уявити як вільний час, розваги та дозвілля, так і робочий простір, обговорення серйозних проектів та їх виконання. Налаштування мережевого підключення на Windows XP не відніме у вас багато часу.
Інструкція
1
Відкрийте Пуск і зайдіть в Панель управління. У вікні, знайдіть розділ «Мережа та підключення до інтернету», зайдіть у вкладку «Мережеві підключення». Відобразяться підключення, які на даний момент є на вашому комп'ютері - зокрема, робоче підключення по локальній мережі, яке при правильно налаштованої мережевий карті повинно функціонувати без помилок.
2
Якщо підключення по локальній мережі відключено, клацніть на ньому правою кнопкою миші і натисніть «Включити».
3
Клацніть на підключенні ще раз правою кнопкою миші і натисніть «Властивості», а потім виберіть зі списку заголовок «Інтернет-протоколи TCP \ IP» і натисніть «Властивості».
4
Галочкою виберіть ручне введення налаштувань адрес. Впишіть IP-адресу, шлюз, маску підмережі і DNS-сервера, які вам повинні були видати при підключенні у провайдера. Натисніть ОК. З цього моменту ваша локальна мережа працює справно.
5
Також ви можете налаштувати робочу групу, щоб користуватися внутрішніми ресурсами своєї мережі. Клацніть на значку «Мій комп'ютер» правою кнопкою і натисніть «Властивості».
6
В розділі «Ім'я комп'ютера» натисніть «Змінити» і введіть ім'я, по якому комп'ютер дізнаватимуться в мережевому оточенні, а нижче введіть назву робочої групи. Воно може бути будь-яким, якщо робоча група ваша власна, а може відповідати будь-якої іншої робочої групі, до складу якої ви хочете увійти, щоб користуватися її внутрішніми ресурсами.
7
Перезавантажте комп'ютер і користуйтеся створеним мережевим підключенням.
Основна маса користувачів створює домашню локальну мережу лише з однією кінцевою метою - забезпечити доступом до інтернету всі комп'ютери і ноутбуки даної мережі. Для здійснення поставленої задачі необхідно вміти правильно налаштувати локальну мережу.
Вам знадобиться
  • Мережевий концентратор.
Інструкція
1
Можна придумати величезну кількість схем побудови локальної мережі з загальним доступом до інтернету. Ми розглянемо ситуацію, в якій для зв'язку комп'ютерів між собою використовуватиметься мережевий концентратор, а один з ПК, що входять до складу мережі, виконуватиме функції сервера і маршрутизатора.
2
Відразу хочеться зауважити, що цей метод один з найдешевших, але не найзручніший. Придбайте додаткову мережну карту для комп'ютера і мережевий концентратор для створення мережі.
3
Розташуйте концентратор в найбільш зручному місці. Пам'ятайте, що вам буде потрібно підключити його до мережі змінного струму. З'єднайте всі комп'ютери і ноутбуки, які будуть входити до складу локальної мережі, з мережевим концентратором.
4
Комп'ютер, до якого ви підключили додаткову мережну карту, з'єднайте з кабелем доступу до інтернету. Налаштуйте підключення відповідно до рекомендацій провайдера.
5
Відкрийте властивості створеного підключення до інтернету. Виберіть вкладку «Доступ». Дозвольте використовувати дане підключення до інтернету комп'ютера для локальної мережі. Вкажіть ту мережу, яка побудована з використанням концентратора.
6
Перейдіть до властивостей мережевого підключення. Відкрийте протокол передачі даних TCP/IPv4. Задайте статичний IP-адресу, значення якого повинно бути 192.168.0.1.
7
Проведіть аналогічну настройку мережевих адаптерів інших комп'ютерів. При цьому кожен раз міняйте останню цифру IP-адреси, а в поля «DNS-сервер» і «Основний шлюз» вводите IP-адресу основного комп'ютера.
8
Якщо ви все зробили правильно, то всі комп'ютери локальної мережі отримають доступ до інтернету. Обов'язкова умова для цього: комп'ютер-маршрутизатор повинен бути включений. Природно, з'єднання з інтернетом у нього має бути активно.