Як визначити країну номера телефону. визначити з якої країни мобільний номер.

Якщо вам з якихось причин необхідно дізнатися регіон, місто і оператора мобільного номера, ви можете скористатися декількома способами. Номер телефону може багато розповісти про свого власника.
Інструкція
1
Код країни, як правило, полягає в перших трьох-чотирьох цифрах номера. Наприклад, 001 - міжнародний код Сполучених Штатів. Скористайтеся послугами мобільних сервісів, що знаходяться в інтернеті, наприклад, http://gsm-inform.ru/info/, http://www.spravportal.ru/Services/PhoneCodes/мobilePhoneInfo.aspx або http://www.ku66. ru/index/svjazi/0-54. Введіть в поле пошуку потрібний вам номер, натисніть «Відправити» або «Пошук» та отримайте всю інформацію про країну, регіоні та стільниковому операторові даного абонента. Однак щоб отримати доступ до інформації, вам спочатку доведеться відправити платне смс-повідомлення. Тариф за послуги сервісу друкується дрібним шрифтом внизу сторінки.
2
Зверніться до безкоштовного довідником міжнародних телефонних кодів. Знайти його можна на сторінці: http://mobile-catalog.info/internacional_code.php. Натисніть «пошук по коду», виберіть зі списку потрібний код і подивіться, в якій країні він використовується. Там же є свої пошукові розділи для кодів міст та окремих операторів.
3
Зробіть запит в клієнтську службу вашого провайдера. Повідомте дату і час дзвінка і номер. Вам будуть повинні надати роздруківку вхідних викликів, в якій буде вказано, з якої країни дзвонили і послугами якого оператора користувалися.
4
Знайти країну, з якої був зроблений дзвінок, можна також вручну за допомогою друкованого довідкового видання. Подібний довідник можна купити в будь-якому книжковому магазині. Коди країн змінюються нечасто, тому інформація майже не застаріває. Такий спосіб пошуку досить трудомісткий, так як вам доведеться переглянути велику кількість кодів країн і міст. Крім того, в Росії зареєстровано більше 1300 кодів операторів в різних регіонах. Вибрати з них потрібний буде нелегко. Тому, щоб визначити країну по номеру, найкраще скористатися вищепереліченими сучасними засобами для пошуку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JXC8pR6J4jY