Як створити підключення до інтернету по локальній мережі. Як налаштувати підключення до інтернету по локальній мережі оріон.

Кілька комп'ютерів можна підключити до інтернету без використання маршрутизатора або роутера. Для цього потрібно правильно налаштувати параметри мережевих адаптерів, через які здійснюється з'єднання ПК.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно підключити до мережі два комп'ютера, то вам буде потрібно три мережеві карти. Підключіть другий мережевий адаптер до найбільш потужного комп'ютера. На цей ПК покладатиметься додаткове навантаження, пов'язана з розподілом інтернет-каналу. Якщо ви хочете використовувати для цієї мети ноутбук, то придбайте спеціальний адаптер USB-LAN.
2
З'єднайте між собою два комп'ютери, використовуючи для цього мережевий кабель. Включіть обидва ПК, щоб операційні системи визначили нову мережу. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на головному комп'ютері. Перейдіть до налаштувань мережевих адаптерів. Підключіть до цього ПК кабель з'єднання з інтернетом. Виконайте настройку цього з'єднання. В даному випадку необхідно використовувати стандартні параметри мережі.
3
Відкрийте властивості підключення до інтернету , клікнувши правою кнопкою миші по відповідному значку. Перейдіть до вкладці «Доступ». Дозвольте використовувати це з'єднання з інтернетом комп'ютерам іншої локальної мережі. Збережіть параметри цього підключення. Відкрийте властивості інший мережевої карти. Перейдіть до налаштувань параметрів протоколу інтернету TCP/IP. Виберіть пункт, який відповідає за використання постійного IP-адреси. Введіть його значення, наприклад 169.169.169.1.
4
Перейдіть до другого комп'ютера. Відкрийте список активних мереж і виберіть той мережевий адаптер, який з'єднаний з першим ПК. Відкрийте настройки протоколу TCP/IP. Введіть постійний IP-адресу, наприклад 169.169.169.2. Натисніть клавішу Tab для автоматичного визначення маски під мережі. Тепер введіть IP-адресу першого комп'ютера, який виконує функції сервера, в поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер». Збережіть параметри цієї мережевої карти. Обов'язково відключіть фаєрволл на першому комп'ютері.