Як відрізнити яловичину від конини.

Конина дуже корисна для організму, вона визнана легкозасвоюваним м'ясом, бо повністю перетравлюється за 3 години. Також конина знижує холестерин в крові, є джерелом повноцінного білка, мікроелементів і вітамінів. Незважаючи на всі її переваги перед яловичиною, господині віддають більшу перевагу останній. Але так як зовні важко розрізнити ці сорти м'яса, на ринку цілком можна помилитися. Як же відрізнити яловичину від конини?
Інструкція
1
Розгляньте структуру м'яса. У конини воно щільне, темно-червоного кольору, а на повітрі навіть може з'явитися злегка фіолетовий або темно-коричневий відтінок. На поздовжньому розрізі добре видно грубі короткі волокна, які з'єднані в пучки. Поперечний розріз має грубозернисту поверхню. Повністю відсутній мармуровість. Якщо м'ясо від старої тварини, то воно може видавати неприємний запах, особливо при варінні. Жир у конини м'який, швидко тане від тепла рук.Говядіна має яскраво-червоний (корова) або темно-червоний (бик) колір. У молодих тварин (телят) воно світло-червоне, рожеве. Жир у яловичини твердий, швидко застигає. На розрізі м'ясо у биків волокнисте, зернисте, має білі жирові прошарки, підшкірний жир відсутній. У м'яса характерний запах бугаіни.Еслі перед вами м'ясо вола, то воно може бути темним, але з більш ніжною структурою і наявністю великої кількості жиру (внутритканевого і підшкірного). Має приємний, злегка кислуватий молочний запах. У корів колір м'яса світліше, яскраво-червоний, волокна грубі, на розрізі сільнозерністие. Мається мармуровість.
2
Якщо в розглянутому шматку є великі кістки, то спробуйте відрізнити конину від яловичини за ознаками відмінності в будові скелета.Лопатка у крупно-рогатої худоби має виражену трикутну форму і ость у вигляді гострого кута, а у коня вона довга, ость поступово переходить в шейку.Спінние хребці теж мають характерні відмінності. У коня остисті відростки трохи нахилені і розташовані дуже близько один до одного, мають шишкуватими потовщення. Всього хребців 18 (17-19). У крупно-рогатої худоби остистівідростки строго вертикальні, один від одного трохи видалені, верхня половина витягнута. Кількість - 13.Грудная кістка у коней стисла з боків і має гребінь, у корів гребінь відсутній, а сама кістка плоска (стиснута зверху) .Локтевая і променева кістки теж мають сильні відмінності. На зрізі відразу видно, що у коня мається своєрідна сітка в мозковому каналі. У крупно-рогатої худоби це відсутнє, мозковий канал великий і вільний.
3
Субпродукти теж мають відмінності. Так, кінський мову плоский з довгим кінцем у вигляді шпателя і з листоподібним надгортанником, а яловичий - з тонкими краями, в середині опуклість у вигляді бугра, надгортанник овальний. Іноді яловичий язик пігментірован.Конская печінку розділена виразно на три частки з глибокою вирізкою для стравоходу, а у яловичої печінки вирізка для стравоходу відсутня, частки теж три, але грані між ними неясние.Левая нирка у коня бобовидна, права - трикутна. У корови нирки овальні, з 16-28 зрощених часточок.