Як побудувати залізний гараж.

Виготовити металевий гараж набагато простіше, ніж звести його з цегли або шлакоблоку. У більшості випадків не потрібно займатися закладанням повноцінного стрічкового фундаменту. Такий гараж можна зробити на плитах.
Інструкція
1
Перед установкою металевого гараж а покрийте бетоном ділянку. Він гратиме роль фундаменту і підлоги одночасно. Висота такого покриття повинна бути близько 20 см. У процесі заливки укладіть прути або металеву сітку. Для стандартного гараж а буде достатньо 2-3 кубометрів бетону. Залиште трохи матеріалу на вимощення.
2
Сам металевий гараж придбайте в спеціалізованому магазині. На даний момент можна купити конструкцію самої різної форми і забарвлення. Врахуйте, гараж зі звичайної сталі може дуже швидко проржавіти і піддатися корозії. Рекомендується відразу брати металеву конструкцію, яка обшита профнастилом. Мінус такого гараж а - висока ціна.
3
Залізний гараж найчастіше має каркасну або збірно-розбірну конструкцію. Саме тому ви можете легко транспортувати його в будь-яке місце і зібрати прямо на місці установки.
4
Особливу увагу приділіть утепленню. Виконується воно так само, як і для звичайного гараж а. Обшийте стіни і стеля пінопластом або мінеральною ватою. Поверх утеплювача зробіть покриття з дерева або спеціальних плит. Також на ринку ви можете знайти вже готові утеплені гараж і.
5
Конструкція воріт може істотно різнитися. Найчастіше використовують для таких конструкцій розсувні ворота, проте є на ринку і автоматичні секційні.
6
При виборі залізного гараж а особливу увагу приділіть його висоті, а також висоті воріт. Заздалегідь подумайте про дах. Вона може бути односхилим або двосхилим. Направте скат в потрібну сторону. Не забувайте про те, що металевий гараж менш надійний, ніж цегляний. Саме тому ще раз задумайтеся про доцільність його придбання.