Як зібрати кутовий диван. Як зібрати диван дельфін.

Кутовий диван - багатофункціональна меблі, яка незамінна в інтер'єрі невеликих квартир. Вони розрізняють по компоновці і конструкції, можуть мати різну орієнтацію (правосторонні або лівосторонні), різні довжини сторін, бути цільними або приставними.
Інструкція
1
Самі найпростіші приставні кутові диван и використовують як кухонного куточка. Такі диван и прикрашають обідню зону, роблячи її зручною та сучасною. Кухонний кутовий диван складається з декількох частин (двох або трьох), які представляють собою сидіння зі спинками і збираються поруч, на зразок конструктора. Їх можна збирати як на ліву, так і на праву сторону. Для цього просто зістикуйте деталі і вставте кріпильні штирі в пази.
2
Розкладні кутові диван и мають різний механізм трансформації, тому збираються по-різному. Варто відзначити, що зазвичай в них одна частина залишається нерухомою (Не розкладний) і доповнює основне спальне місце, дозволяючи розсунути його вшир або в довжину. Такі диван и також можуть мати приставні блоки, але можуть мати і цільну конструкцію.Конструкція «Єврокнижка». Зазвичай диван складається з трьох частин: два диван а (розкладний і не розкладний) і трикутна вставка між ними, що виконує роль невеликого столика. Для розкладання диван а висуньте його нижню частину на себе, потім опустіть спинку на звільнене місце. Щоб зібрати «Єврокнижку» спочатку підніміть спинку у вертикальне положення, потім засуньте його нижню частину.
3
Конструкція «Дельфін». Кутові диван и з такою конструкцією зазвичай складаються з двох частин. Довга бокова частина утворює кут і нерухома, центральна частина розкладається в спальне місце, утворюючи з «боковушках» досить просторе ложе. Щоб розкласти диван , візьміться за потаємну петлю в нижній частині сидіння і висуньте її вперед, потім підніміть вгору на себе. Рухлива платформа диван а стане на місце врівень з сидінням і утворює широке зручне спальне місце. Щоб зібрати диван назад, натисніть на передню частину диван а донизу і натисніть її під сидіння.
4
Конструкція «Акордеон». У таких кутових диван ов може бути дві або три складових частини, залежно від моделі. Тут також розкладається тільки одна частина, друга залишається нерухомою. Розкладний диван складається з спинки і сидіння. Спинка складена вдвічі. Потягніть сидіння на себе, Воно висуватиметься вперед і потягне за собою спинку, яка вляжеться врівень з сидінням на звільнене місце. Щоб зібрати такий диван , просто посуньте сидіння назад.