Як зробити так, щоб відкривалася одна вкладка.

При першому після установці запуску більшість браузерів відображає сторінку свого розробника. При зміні потреб користувач може за допомогою налаштувань зробити цю сторінку стартовою або замінити на будь-яку іншу, а також вибрати сторінки, які будуть відкриватися при новому запуску.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Встановлений браузер (будь-який).
Інструкція
1
Відкрийте в браузері меню "Налаштування" (в нерусифікованою браузерах "Tools"). Виберіть групу «Настройки (в деяких браузерах« Параметри »).
2
В діалоговому вікні буде декілька вкладок, вам потрібна з назвою «Основні». Під заголовком «Запуск» знайдіть опцію «Відкривати при запуску». В поле поруч з опцією виберіть відповідний варіант (у вашому випадку - «Домашня сторінка» або «Порожня сторінка»). У наступному рядку введіть адресу сайту, який хочете відкривати при запуску.
3
Натисніть кнопку "OK" для збереження налаштувань і перезавантажте браузер. Відкрившись заново, він покаже сторінку, яку ви вибрали в налаштуваннях.
Зверніть увагу
В браузерах "Google Chrome" і "Safari" меню «Інструменти» знаходиться в правому верхньому кутку і відкривається при натисканні маленького значка у вигляді викрутки або шестеренкі.В нерусифікованою браузерах шукайте групи і команди з перекладом, які мають відповідне значення.