Як збільшити серцебиття.

Серце може битися не тільки прискорено, але і занадто повільно. У цьому випадку людина відчуває слабкість, запаморочення і швидко стомлюється. Якщо у вас постійно спостерігаються описані симптоми, а частота пульсу менше 50 ударів на хвилину, необхідно звернутися до лікаря. Але не поспішайте ковтати жменями лікарські препарати. При легких формах зниженого серцебиття цілком можна збільшити його народними засобами.
Вам знадобиться
  • заспокійливі настої трав, курага, волоські горіхи, мед, тонізуючі і загальнозміцнюючі настойки
Інструкція
1
Уповільнений серцебиття або брадикардія може бути викликана кількома причинами, самолікуванням не займайтеся ні в якому разі, оскільки справжню причину вашого стану повинен визначити лікар. Часто подібне серцебиття спостерігається у спортсменів, якщо вони різко знижують навантаження. У цьому випадку лікар призначає помірну фізичну активність в чергуванні з відпочинком. Гуляйте більше, дихайте свіжим повітрям і чергуйте швидку ходьбу з прогулянками в повільному темпі. Такий ритм дозволить вашому серцю виробити необхідну частоту скорочень і полегшить ваш стан.
2
Брадикардия буває викликана нервовими та емоційними навантаженнями, а також хворобами судин головного мозку. Якщо ви ніколи не займалися спортом, але відчуваєте, що серце б'ється недостатньо швидко, причина, швидше за все, в судинах. Обов'язково пройдіть обстеження в поліклініці, змініть свій режим харчування і спосіб життя. Намагайтеся більше бувати на свіжому повітрі, займайтеся лікувальною фізкультурою і вживайте продукти, багаті амінокислотами і вітамінами. Пийте настої заспокійливих трав, щоб відновити душевну рівновагу і вживайте в їжу продукти, які зміцнюють серцевий м'яз (волоські горіхи, мед, курагу).
3
Люди, що страждають уповільненим серцебиттям, як правило, мають низький тиск. Уникайте продуктів і лікарських засобів, які знижують тиск і надають яскраво-виражений седативний ефект. Дуже добре діють речовини і настойки, що підвищують загальний тонус і додають сил (женьшень, елеутерокок та інші). Для нормалізації серцебиття прекрасно підходить масаж і ЛФК, спрямована на зміцнення грудної зони хребта.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням і обов'язково проконсультуйтеся з лікарем з приводу застосування тих чи інших засобів для почастішання серцебиття. Всі методи, описані в статті, є лише доповненням до основного курсу лікування.
Корисна порада
Не варто захоплюватися заспокійливими травами і настоянками, якщо ви відчуваєте слабкість і занепад сил.