Як поміняти електронну пошту і пароль. Як поміняти пароль в поштовій скриньці tut.by.

Електронна адреса часто є логіном для входу в ряд соціальних мереж та інших ресурсів. З його ж допомогою можна відновити доступ до облікового запису. При зломі електронної скриньки ви можете поміняти електронну пошту і пароль. Щоб змінити пароль ное слово і змінити поштову скриньку, потрібно знати правильну послідовність дій.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт поштового сервісу. Потім введіть нікнейм і пароль від електронної адреси, щоб зайти в обліковий запис пошти. Потрібно знайти «Налаштування» і клацнути по цьому посиланню лівою кнопкою миші. Якщо не знайдете таку посилання, то спробуйте клікнути на кнопку «Властивості». Там можна знайти настройки e-mail. Відвідайте в ваш особистий кабінет. Далі відкрийте «Налаштування», потім може бути вкладка як «Налаштування доступу». Клацніть по цій вкладці. Знайдіть опцію «Змінити поштову адресу» і напишіть в розпочатому поле назва пароля. Налаштування збережіть.
2
Якщо необхідно, то підтвердіть зміну емейл, отримавши повідомлення на старий і новий поштові ящики від адміністрації веб-сайту. Коли в надісланих листах ви побачите посилання, то потрібно пройти по ним. Після цього всі зміни вступлять в силу. Тепер можна зайти на поштовий сервер під новою адресою.
3
Поміняйте назву пароля в поштовій скриньці. Для цього треба відшукати посилання з назвою «Змінити пароль» і клацнути по ній мишкою. У цій посилання є й інше найменування «Змінити пароль». У запропонованому поле введіть новий набір цифр і букв для пароль ного слова. Не використовуйте ваше прізвище і дату народження в паролі. Застосовуйте складні комбінації символів.
4
Дотримуйтесь всіх рекомендацій, які розташовані в розділі. Як звичайно, тут вводиться і старий пароль в цілях підтвердження вашої особистості. Далі натисніть вкладку «Зберегти зміни». Можливо, вам буде потрібно написати в додатковому віконці спотворені на малюнку цифри та букви. Це підтверджує, що ви справжній користувач, а не робот. Після цих дій ви можете увійти в пошту з новими даними.
Корисна порада
Чи не застосовуйте один і той же назва пароля на різних веб-ресурсах інтернету. Для безпеки придумайте різні паролі. Нове парольне слово збережіть в надійному місці, щоб не забути і згадати по потребі.