Як рекламувати таксі.

Міські служби транспорту не завжди справляються з перевезенням пасажирів по місту та за його межами. На допомогу в цьому випадку приходить таксопарк. Є кілька відмінних способів зробити так, щоб те чи інше агентство таксі стало впізнаваним.
Вам знадобиться
  • - Рекламний бюджет;
  • - білборди;
  • - радіостанція;
  • - фарба для авто;
  • - візитки.
Інструкція
1
Розрахуйте свій рекламний бюджет. Перш ніж подавати рекламу в ЗМІ, проаналізуйте, скільки ви можете витратити коштів на кампанію. Звичайно, на першому етапі у вас може і не бути для цього багато грошей. Тут важливо пам'ятати одне, все вкладення в гарну рекламу окупляться багаторазово, якщо ваш бренд стане всюди упізнаваним.
2
Помістіть номери телефонів на самі автомобілі. Найкращі кольори для таксі - темні або жовті. Нанесіть на їх фон контактні номери телефонів, за якими люди можуть викликати дане таксі . Це діє дуже ефективно, так як ви особливо не вкладаєте в рекламу, але й проводите постійний піар свого агентства, просто роз'їжджаючи по місту. Використовуйте світлі фарби на темному тлі автомобіля або навпаки. Тоді вас точно помітять і успіх гарантований!
3
Встановіть білборди на узбіччях головних вулиць з номерами телефонів. Також дуже продуктивним методом реклами є перетяжки або великі плакати на основних магістралях міста. Важливо, щоб номери вашого таксопарку легко запам'ятовувалися. Нанесіть просто номери телефонів на білборд у вертикальному положенні і підпишіть знизу і зверху, що це, наприклад «Таксі Прем'єра». Цифри бажано писати жовтим або червоним жирним шрифтом. Тоді їх напевно помітять і виділять серед інших реклам даного типу.
4
Давайте всім своїм пасажирам в таксі візитки або дисконтні карти. Це ще один популярний метод і він насправді працює! Чому? Все просто - пасажир після проїзду вже буде мати ваші дані, і зберігати візитку у себе в гаманці. При разі, він завжди зв'яжеться саме з вашою службою таксі . Ці візитки друзі та знайомі можуть передавати один одному! А якщо ви ще й надаєте знижки, наприклад за 10 поїздок і більше, то будьте впевнені, що клієнтів у вас завжди буде вистачати!
5
Дайте коротку рекламу по місцевому радіо. Коли ви вже будете розташовувати достатніми засобами, то запишіть невелике рекламне оголошення для радіо, буквально на 5-7 секунд. Найкраще для цієї мети підійде саме місцеве відділення «Авторадіо» або будь-яке інше. Перед цим добре проаналізуйте, коли вас можуть слухати потенційні клієнти, і сміливо домовляйтеся з радіостанцією з приводу реклами.
Робота в таксі досить прибутковий бізнес. Завжди знайдуться люди, яким потрібно їхати куди-небудь вночі, спізнюються на роботу, а також просто не бажають добиратися на громадському транспорті або за кермом. Але і таксі в місті безліч. Тому потрібно зробити так, щоб про вашу фірму дізналося якомога більше людей.
Інструкція
1
Визначте свою цільову категорію. Тобто тих людей, які будуть користуватися послугами вашого таксі. Якщо ви розраховуєте на дуже забезпечених людей, то і автомобілі для них повинні бути відповідні. Навряд чи багата людина захоче їхати в машині без кондиціонера в жарку і задушливу погоду. Звичайно, і тариф такого таксі буде вище звичайного. Якщо ж цільової категорією буде середній клас, ціна за кілометр повинна бути нижче. Хорошим приводом для реклами такого таксі будуть занижений тариф або знижки.
2
Придумайте відмінні риси. Це може бути цікава назва, особливий логотип, певна марка машин, знижки, акції або спеціальні тарифи. Будь-яка реклама стане більш ефективною, якщо в ній буде повідомлятися інформація, якої немає у конкурентів.
3
Зробіть якомога більше візиток. Для цього зверніться у рекламне агентство або друкарню, попросіть їх розробити унікальний дизайн і надрукувати візитки. У них повинна бути вказана вся інформація про вашу фірму: назва, телефони, адреси. Обов'язково напишіть у них про відмітні риси вашого таксі. Наприклад, «Щовівторка знижка 10%», «Сатурн - таксі елітного класу» або «Таксі« таксі »може собі дозволити кожен». Кількість візиток залежить від ваших фінансових можливостей. Але чим їх буде більше, тим краще.
4
Роздайте візитки. Віддавайте їх пасажирам, які користуються послугами вашого таксі. Залиште в тих місцях, де людям найчастіше потрібно транспорт. До них відносяться кафе, ресторани, нічні клуби, торгово-розважальні центри та лікарні. У деяких з них вам доведеться заплатити за те, щоб ваша реклама виявилася на інформаційних стійках або столиках. А хтось погодиться безкоштовно.
5
Якщо дозволяють кошти, помістіть рекламу на радіо. Текст в цьому випадку повинен бути простий, але запам'ятовується. Особливий наголос в ньому слід робити на слово «таксі», назва фірми і телефон.
Корисна порада
Пам'ятайте, що найкращою рекламою таксі будуть високу якість обслуговування і низькі ціни.