Як видалити кеш браузера. Як видалити з кеша пароль.

Кеш (від англ. Cache) - це тимчасові файли браузера, також іменовані як temporary internet files, що зберігаються в постійній пам'яті комп'ютера на жорсткому диску і прискорює завантаження веб-сторінок, на яких ви вже були. Очищення кешу - профілактика безпеки ваших даних в інтернеті.
Інструкція
1
Кеш містить структуру сторінок, css-файли, музику, потокове відео, зображення і анімації, flash. Він дозволяє браузеру звертатися до файлів в пам'яті, а не на сервері, що істотно зменшує трафік і збільшує швидкість завантаження сайтів, які ви часто відвідуєте. Однак тривале зберігання кешу може привести до застарівання файлів і структури оновлених сторінок, завантаженості жорсткого диска непотрібними файлами і уразливості комп'ютера - ваші паролі від соціальних мереж та інших сайтів лежать в кеші, а значить, досвідчений хакер може завантажити велику кількість паролів, якщо ваш кеш час іноді не очіщается.В різних браузера х кеш видаляється по-різному. У самому масовому браузері Microsoft Internet Explorer натисніть на значок у вигляді білої або сірої шестерінки, розташованої у верхньому рядку управління в правій частині браузера. У випадаючому меню клікніть по пункту «Властивості оглядача». У вікні виберіть вкладку «Загальні» і натисніть кнопку «Видалити ...». У невеликому вікні зі списком команд для видалення, відзначте «Тимчасові файли Інтернету» та підтвердіть видалення.
2
У браузері Mozilla Firefox клацніть по головному значку Firefox в лівій верхній частині екрану і виберіть в контекстному меню пункт «Налаштування - Налаштування". У вікні виберіть вкладку «Конфіденційність», а потім натисніть на посилання «Очистити вашу недавню історію». З писку випадшіе елементів виберіть останній - «Все», потім натисніть «Подробности» і встановіть прапорець навпроти рядка « Кеш ». Після виконаної операції клікніть по кнопці «Очистити зараз».
3
У браузері Google Chrome очистка кешу відбувається наступним способом: у правій частині екрана клікніть по іконці у вигляді гайкового ключа. В контекстному меню виберіть пункт "Параметри" і в завантажила системному вікні перейдіть на вкладку «Розширені» (вкладки розташовані в лівому стовпчику). В блоці «Особисті дані» натисніть на кнопку «Видалити дані веб-перегляду» і в діалоговому вікні відзначте прапорцем «Очистити кеш», а також «За весь час» в випадної рядку. Після чого натисніть на кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
4
У браузері Opera Software клікніть по значку у вигляді букви «О» в лівому верхньому кутку браузера. Перейдіть в пункт меню «Налаштування - Видалити особисті дані». У вікні натисніть на стрілку, розташовану поруч з пунктом «Детальна обробка» і відзначте прапорцем пункт «Очистити кеш». Після цього натисніть кнопку «Видалити».